in , ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

funding round

Kripto varlıklarda yaşanan toparlanmalarla birlikte Funding Round etkinlikleri de tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

CNHC

Stablecoin ihraççısı CNHC, A serisi finansman turunda 10 milyon dolar fon topladı. KuCoin Ventures, Circle Ventures ve IDG Capital’in katılımıyla finansman turuna öncelik etti. 

ARK Crypto Revolutions

Cathie Wood’un ARK şirketi yeni özel kripto fonu için 16.3 milyon dolar fon topladı. 

ARK Crypto Revolutions US Fund LLC, dokuz yatırımcıdan 7 milyon 281 bin 630 dolar topladı. ARK Crypto Revolutions Cayman Fund LLC ise 8 milyon 993 bin 330 dolar topladı. 

Particle Network

Middleware platformu Particle Network 7 milyon dolarlık bir fon topladı. Şirket, geçen yıl Nisan ayında 1.8 milyon dolar fon toplamıştı. 

Gerçekleşen son finansman turuna ABCDE, Animoca, Longhash Ventures, GSR Ventures ve HashKey gibi önemli yatırım şirketleri katılım sağladı. 

Radix Tokens

Blockchain şirketi Radix Tokens, Radix ağında ilk kez akıllı sözleşme kabiliyetine izin verecek olan Babylon ana ağının tanıtımından önce 10 milyon dolarlık yeni bir fon topladı. 

Gerçekleşen finansman turunu piyasa yapıcı ve yatırım şirketi DWF Labs yönetti. 

CCP Games

CCP Games, EVE Universe içinde blockchain teknolojisini kullanan yeni bir AAA oyunu oluşturmak için a16z liderliğinde 40 milyon dolarlık fon topladı. 

OP3N

Sosyal platform OP3N, gerçekleştirdiği A serisi finansman turunda 28 milyon dolar fon topladı. 

funding round

Animoca Brands liderliğindeki fonlama turuna Dragonfly Capital, Galaxy Digital, Republic Crypto ve Connect Ventures gibi yatırım şirketleri de katılım sağladı. 

Gryfyn

Animoca Brands ve Hex Trust ortaklığında kurulan saklama cüzdanı çözümü Gryfyn, 7,5 milyon dolarlık fon topladı. 

Gerçekleştirilen finansman turuna Liberty City Ventures, Leadblock Partners, Mind Fund ve GameFi Ventures gibi yatırımcılar katılım sağladı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC), 29.000 Doları Hedefliyor

İşlem Hacmine Göre En İyi Layer-2 Projeleri