in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

funding round

Funding Round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

CNHC

Stablecoin ihraççısı CNHC, A serisi finansman turunda 10 milyon dolar topladı. Gerçekleştirilen finansman turuna KuCoin Ventures, Circle Ventures ve IDG Capital katılım sağladı. 

Yeni fonlama ile CNHC, özellikle Asya Pasifik bölgesinde istikrarlı parasının benimsenmesini artırmayı hedefliyor. 

Ark Crypto Revolutions

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan başvurulara göre Cathie Wood’dan Ark Invest, yerel ve Cayman Adaları tabanlı bir versiyon arasında bölünmüş yeni bir kripto fonu için 16 milyon doların üzerinde fon topladı. 

ARK Crypto Revolutions US Fund LLC, dokuz yatırımcıdan 7 milyon 281 bin 630 dolar, ARK Crypto Revolutions Cayman Fund LLC ise 8 milyon 993 bin 330 dolar topladı. 

DressX

Moda teknolojisi şirketi DressX, Berlin merkezli kripto girişim sermayesi şirketi Greenfield liderliğinde 15 milyon dolarlık bir fon topladı. 

Finansman turuna Slow Ventures, The Artemis Fund, Red Dao ve Warner Music’ten de katılım sağlandı. 

Orbs

Kripto altyapı geliştiricisi olan Orbs, DWF Labs’tan 10 milyon dolara kadar fon toplamaya hazırlanıyor. 

Web3 yatırım şirketi bu hafta yaptığı açıklamada, DWF Labs’in 10 milyon dolara kadar Orbs token satın alacağını söyledi. 

Jungle

Mobil cihazlarda Web3 oyun deneyimi sunan Jungle, Bitkraft Ventures ve HiFramework liderliğinde 6 milyon dolarlık tohum finansman topladı. 

Smooth

Blockchain altyapı geliştiricisi Smooth Labs, NGC Ventures tarafından yönetilen başlangıç fonunda 2 milyon dolar fon topladı. Smooth, işlemlerin paralel olarak yürütülmesine odaklanan blok zinciri altyapısı kuruyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Boğaları 30.000 Doları Hedefleyecek

NFT

FOAD, Tonlarca Ödül İçeren Çekilişini Duyurdu