in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding Round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Scroll

Ethereum Layer-2 ağı olan Scroll, 50 milyon dolarlık finansman topladı. ZK-Rollups teknolojisini kullanan Scroll’ün finansman turuna Polychain Capital, Sequoia China, Bain Capital Crypto, Moore Capital Management, IOSG Ventures gibi önemli yatırım şirketleri katılım sağladı. 

Kresus

Seri girişimci Trevor Traina, günlük tüketiciler için bir Web3 süper uygulaması olan Kresus’u oluşturmak için 25 milyon dolar topladı. 

funding round

Liberty City Ventures tarafından yönetilen Seri A finansman turuna JetBlue Ventures, Kraft Ventures, Franklin Templeton ve Winklevoss ikizleri gibi melek yatırımcılar da katılım sağladı. 

Believer

Açık dünya oyunlarına odaklanan Believer, A serisi finansman turunda 55 milyon dolarlık bir fon topladı. 

Lightspeed Ventures Partners liderliğinde gerçekleşen finansman turuna Andreessen Horowitz (a16z), Bitkraft Ventures ve Riot Games gibi önemli isimler katıldı. 

OPNX

Three Arrows Capital’ın kurucuları, yeni girişimleri olan OPNX için başarılı bir şekilde fon topladı. Ticari iflas iddialarını kolaylaştıracak yeni bir platform olan OPNX, gerçekleştirilen finansman turunda 25 milyon dolar fon topladı. 

Alpha Sigma Capital

Dijital varlık yatırım şirketi Alpha Sigma Capital geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, blockchain sermayesi ve araştırma şirketi Transform Ventures ve kurucusu Michael Terpin’den yatırım aldığını söyledi. Gerçekleştirilen yatırımın değeri ise 100 milyon dolar olarak açıklandı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

FED ve SEC, Kripto Piyasası Hakkında Neler Söyledi?

Copy Trading İşlemlerinin Faydaları