in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Taproot Wizards

Bitcoin odaklı bir Ordinals projesi olan Taproot Wizards, Ordinals projesi için 7,5 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Geometry, Collider Ventures, StarkWare, UTXO Management, Bitcoin Frontier Fund, Masterkey ve Newman Capital yer aldı.

Bazooka Tango

Oyun stüdyosu Bazooka Tango, Shardbound’u NFT oyunu olarak canlandırmak için 5 milyon dolar fon topladı. Bitkraft liderliğinde gerçekleşen finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında RW3 Ventures, Sfermion ve 1Up Ventures da yer aldı.

CFX Labs

ABD merkezli CFX Labs, havaleler için Solana ağını kullanan tokenize nakit ödeme ağını küresel olarak genişletmek için 9,5 milyon dolar fon topladı. Finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında Shima Capital, Decasonic, Antalpha, CMT Digital, Corazon Capital, Kraken Ventures, New Form Capital ve Illinois merkezli Metropolitan Capital Bank & Trust yer aldı.

funding round

Blockchaincom

Kripto borsası Blockchaincom, İngiltere merkezli Kingsway Capital liderliğindeki finansman turunda 110 milyon dolar fon topladı. Finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında Baillie Gifford, Lakestar, Lightspeed Venture Partners, Coinbase Ventures gibi önemli şirketler yer aldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Kripto Para Piyasasında Haftanın Özeti 13/11-17/11

Kriptopara

Bir Sonraki Boğa Koşusunda Bizi Neler Bekliyor