in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

SynFutures

Merkeziyetsiz kripto türev borsası olan SynFutures, 22 milyon dolarlık B serisi finansman turunu tamamladı.

Pantera Capital’ın liderlik ettiği finansman turuna HashKey Capital ve Susquehanna International Group’un bir üyesi olan SIG DT Investments katılım sağladı.

Elixir Protocol

DeFi protokolü Elixir, merkeziyetsiz emir defteri borsalarında likiditeyi artırmaya yardımcı olmak için düzenlediği finansman turunda 7,5 milyon dolarlık fon topladı.

Yapılan açıklamaya göre finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında NGC Ventures, AngelList Ventures, Bloccelerate, Ledger Prime, Genesis Trading ve Hudson River Trading gibi isimler yer aldı.

Coin Metrics

Kripto veri şirketi Coin Metrics, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan bir başvuruya göre yaklaşık 6,7 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna katılan yatırımcılara dair bilgi verilmezken, teklif diğer menkul kıymet türlerinin yanı sıra özsermaye ve opsiyonları da içeriyordu.

Beluga

Beluga, kripto kullanıcılarının güvenle yatırım yapabilecekleri güvenilir bir platform sağlamak için 4 milyon dolarlık tohum turunu tamamladı.

Fin Capital tarafından yönetilen finansman turuna Anagram, UDHC, Despersion Capital, Aptos Labs, 2 Punks Capital, Borderless Capital, Kayber Capital, 186 Ventures, W11 Capital ve Rubik Ventures katılım sağladı.

funding round

MyShell

opBNB tabanlı yapay zeka araçları sunan bir platform olan MyShell, başlangıç finansman turunda 5,6 milyon dolar topladı.

INCE Capital tarafından yönetilen finansman turuna HashKey Capital, Folius Ventures, SevenX Ventures ve OP Crypto katılım sağladı.

Squads Protocol

Squads Protocol, stratejik finansman turunda 5,7 milyon dolarlık fon topladığını duyurdu.

Placeholder VC’nin liderlik ettiği finansman turuna 6th Man Ventures, L1 Digital, Solana Ventures, Multicoin Capital, Jump Crypto, Delphi Digital, LayerOneVC ve Everstake katılım sağladı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

DeFi Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?