in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Account Labs

Singapur merkezli cüzdan sağlayıcısı Account Labs, 7,7 milyon dolarlık finansman turunu tamamladığını duyurdu.

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Amber Group, MixMarvel DAO Ventures ve Qiming Ventures gibi önemli yatırımcılar yer aldı. Proje, topladığı bu fonları Google destekli yeni kripto cüzdanı UniPass için kullanacağını açıkladı.

Membrane Labs

Kripto para odaklı ticaret ve borç verme platformu olan Membrane Labs, A serisi finansman turunda 20 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında Brevan Howard Digital, Point72 Ventures, Jane Street, Flow Traders, QCP Capital, Two Sigma Ventures, Electric Capital, Jump Crypto, QCP Capital, GSR Markets, Belvedere Trading ve Framework Ventures yer aldı.

Untangled Finance

Merkezi Londra’da bulunan Untangled Finance, faturalar ve KOBİ kredileri gibi gerçek dünya varlıklarının zincir içi yapılandırılmış kredi havuzlarına dönüştürülmesini kolaylaştıran bir platformdur.

Tohum finansman turunda 13,5 milyon dolar fon toplayan Untangled Finance’ın finansman turu ise Fasanara Capital tarafından yönetildi. Proje, topladığı fonları RWA ve DeFi arasında köprü kurmak için kullanacağını belirtti.

Republik

Web3 platformu Republik, 6 milyon dolarlık tohum finansman turunu duyurdu.

Republik’in finansman turuna katılan yatırımcılar arasında OKX Ventures, HTX Ventures, 6th Man Ventures, Arcane Group, CMS Holdings, Engin, FBG Capital, Signum Capital ve daha fazlası yer aldı.

funding

Parsec

Zincir Üstü kripto veri analizi platformu Parsec, 4 milyon dolarlık yeni bir finansman turunun yanı sıra bir DeFi ve NFT analiz ürününü duyurdu.

Projenin finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Galaxy Digital, Uniswap Labs Ventures, Robot Ventures, CMT Digital gibi önemli yatırım şirketleri yer aldı.

Cicada

Saklama dışı kripto kredi sağlayıcısı Cicada, finansman turunda 9,7 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Cicada Partners, Bitscale, Bodhi Ventures ve Shiliang Tang katılım sağladı. Toplanan bu fonlar, Cicada’nın birden fazla yeni saklama dışı borç verme havuzu oluşturmasını ve yeni blockchain destekli borç verme kullanım senaryolarına ilişkin araştırma geliştirmeyi finanse etmesini sağlayacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

İnovatif SocialAi Projesi Chirpley’in CEO’su Sorularımızı Yanıtladı