in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Supra

Supra, özel konsensüs algoritması “Moonshot Consensus”u kullanarak yerleşik köprülerden 10 kat daha güvenli olması öngörülen güvenlik garantileriyle 2 saniyenin altında kesinliğe ulaşmayı hedefleyen yenilikçi bir zincirler arası oracle ve köprüsüz iletişim ağı geliştiriyor.

Supra, bu hafta içi yaptığı duyuruda aralarında Animoca, Coinbase Ventures, HashKey, Prosus Ventures, Razer, United Overseas Bank Venture Management ve Valor Equity Partners’ın da bulunduğu çok sayıda şirketten 24 milyon doların üzerinde bağış topladığını açıkladı.

Rated Labs

Rated’in arkasındaki şirket olan Rated Labs, Web3 altyapı verilerine daha fazla şeffaflık ve zengin bağlam sağlama misyonunu hızlandırmak için düzenlediği A serisi finansman turunda 12.888 milyon dolar fon topladığını duyurdu.

Archetype tarafından yönetilen finansman turuna Placeholder, 1confirmation, Cherry ve Semantic gibi tohum yatırımcıların yanı sıra Robot Ventures, Chorus One, Factor ve Maelstrom gibi yeni yatırımcılar da katılım sağladı.

Avantis Labs

Zincir üstü kaldıraçlı ticaret platformu Avantis Labs, Pantera Capital liderliğindeki finansman turunda 4 milyon dolarlık fon topladığını açıkladı.

Finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında Founders Fund, Galaxy, Coinbase’s Base Ecosystem Fund ve Modular Capital yer aldı. Şirket, yaptığı açıklamada toplanan fonların sürekli ticaret ve piyasa oluşturma protokolü olan amiral gemisi ürünü Avantis’i büyütmek için kullanılacağını belirtti.

funding round

AnchorWatch

Bitcoin tutan ticari kuruluşları kapsayan bir sigorta şirketi olan AnchorWatch, 3 milyon dolarlık finasman turunu tamamladığını duyurdu.

Ten31 liderliğinde gerçekleşen finansman turuna Axiom BTC, Timechain, Bitcoin Opportunity Fund ve UTXO katılım sağladı.

Bril Finance

DeFi portföy yönetimi girişimi Bril finance, başlangıç finansman turunda 3 milyon dolar fon topladı. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında FalconX, Kosmos Ventures ve Algorand Vakfı yer aldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi