in

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Stroom Network

Bitcoin Lightning Network’e yönelik bir likit staking projesi olan Stroom Network, Ankr’ın girişim kolu Mission Street’in stratejik desteğiyle Berlin merkezli kripto yatırım şirketi Greenfield liderliğindeki tohum finansman turunda 3,5 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna Lemniscap, No Limit Holdings ve Cogitent Ventures’ın yanı sıra birkaç risk sermayesi şirketi ve melek yatırımcı da katılım sağladı.

DeForm

DeForm, zincir İçi verileri ve etkinlikleri kullanarak pazarlamayı etkili hale getiren kriptoya özgü bir CRM oluşturmak için Kindred Ventures’tan 4,6 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna GIL, Next Web Capital, Scalar Capital, A_Capital, Alchemy Ventures, Naval Ravikant, Marc Bhargava, Nader Dabit, Sep Kamvar gibi önemli yatırım şirketleri ve melek yatırımcılar katılım sağladı.

FirstMate

NFT yaratıcılarını dijital vitrinlerle donatmayı amaçlayan FirstMate, Dragonfly Capital liderliğindeki finansman turunda 3,75 milyon dolar fon topladı.

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Coinbase Ventures ve NextView da yer aldı. Konu ile ilgili yorumda bulunan FirstMate CEO’su Jacob Frantz: “Bugün yaratıcılar, sanatçılar ve platformlar, yaratıcıların ve koleksiyoncuların bize söylediği doğrudan bağlantıyı yaratmada, sürdürmede veya büyütmede başarısız olan herkese uyan tek boyutlu pazarlara borçlular. İstiyorlar ve sadece çıkarlarını yüreklerinde taşımıyorlar” ifadelerini kullandı.

funding round

Vessel Capital

Risk sermayesi şirketi Vessel Capital, Web3 altyapısına ve uygulamalarına yatırım yapmak için 55 milyon dolarlık fon duyurdu.

Konu ile ilgili yorumlarda bulunan Vessel Capital kurucu ortağı Mirza Uddin: “Kripto daha küresel hale geldi, dolayısıyla 2018-2020’de görebileceğiniz çevre ve grupla aynı değil ve daha fazla insana yardım edebilmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Eylül Ayının Önemli Kripto Etkinlikleri

kripto

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i