in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Pendle Finance

Binance Labs, DeFi getiri fırsatlarını ölçeklendirmek ve LSDfi’nin benimsenmesini artırmak için Pendle Finance’e yatırım yaptığını duyurdu.

Yapılan yatırıma dair net bir rakam açıklanmazken, Pendle Finance kurucu ortağı ve CEO’su bazı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada CEO: “Pendle olarak biz, getiri yaratmanın kullanıcılar tarafından nasıl deneyimlendiğini yeniden tanımlama misyonundayız. Binance Labs ile olan iş birliğimiz, büyümemizi hızlandıracak ve sonuçta çok sayıda alanda getiri fırsatlarının erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini artıracak benzersiz uzmanlık ve kaynaklar getiriyor” ifadelerini kullandı.

Momentum Capital

Momentum Capital, BM Fund’dan 10 milyon dolarlık önemli bir yatırım aldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, toplanan fonların sermaye artışı, ekibin genişlemesi ve erken aşamadaki Web3 projelerini hızlandıracak ve dinamik kripto ortamındaki yetenekleri geliştirecek adımlarda kullanılacağı belirtildi.

Maple Finance

Maple Finance, 5 milyon dolarlık stratejik finansman turunu kapattığını duyurdu.

Blocktower ve Tioga Capital’ın liderlik ettiği finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Framework, Verıs Ventures, GSR, Maven11, Spartan ve Cherry yer aldı.

funding round

DRIP

NFT platformu DRIP, gerçekleştirdiği başlangıç finansman turunda 3 milyon dolarlık fon topladığını duyurdu.

Chris Burniske ve Placeholder VC’nin liderlik ettiği yatırım turuna 6th Man Ventures, Anagram ve Collab Currency katılım sağladı. Proje yaptığı açıklamada, toplanan fonları içerik ve Web3 sosyal platformlarının büyümesini hızlandırmak için kullanacağını belirtti.

Ellipsis labs

Ellipsis Labs, Electric Capital liderliğindeki başlangıç turunu tamamladığını duyurdu.

3.3 milyon dolarlık fon toplanan finansman turuna Robot Ventures, Anagram, Anatoly Yakovenko ve Keone Hon gibi önemli yatırım şirketleri ve bireysel yatırımcılar katılım sağladı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Pepe Ekibinden Açıklama Geldi

XRP, BTC

En Büyük Balina Cüzdanlarının Analizi