in , ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

funding

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

One Trading

Daha önce Bitpanda Pro olarak faaliyet gösteren One Trading, Valar Ventures tarafından yönetilen A serisi finansman turunda 33 milyon dolar fon topladı.

Yeniden markalaşmanın kripto varlık tekliflerini güçlendirmek için önemli bir adım olduğundan bahseden One Trading, Avrupa’daki düzenlemeye tabi yerlerin eksikliğini gidermek ve hem perakende hem de kurumsal yatırımcılara hitap eden türevler ve daha fazla spot kripto varlıklar gibi gelişmiş ürünleri piyasaya sürmeyi planladıklarını duyurdu.

PWN

DeFi ipotek protokolü olan PWN, sektör liderlerinden 2 milyon dolar fon topladığını duyurdu.

Proje toplanan bu fonların, dijital varlıklar için ipotek finansmanını merkezileştirme ve topluluk odaklı PWN DAO’yu başlatma misyonunu yönlendireceğini duyurdu.

Outdid

Sıfır bilgi kanıtından yararlanan ve uçtan uca bir özel kimlik doğrulama çözümü olan Outdid, 2,5 milyon dolarlık bir başlangıç turunu tamamladığını duyurdu.

Superscrypt tarafından desteklenen finansman turu, Jump Crypto tarafından yönetildi. Finansman turuna 15’ten fazla melek yatırımcı da katılım sağladı.

Web3Go

BinanceLabs’in MVB V kuluçka programının veri istihbarat ağı olan Web3Go, yapay zekaya özgü bir dijital varlık araçları paketi ve gerçek zamanlı veri altyapısı sunar.

Proje, gerçekleştirdiği finansman turunda 4 milyon dolarlık fon topladı. Şirket tarafından yapılan açıklamada toplanan fonların Web3Go DIN’in gelişimini hızlandırmak için kullanılacağı belirtildi. Finansman turuna katılım sağlayan yatırımcılar arasında Binance Labs, Shima Capital, NEO Global Capital, Archerman, Hashkey Capital, Infinity Ventures Crypto, Big Brain Holdings ve LIF yer aldı.

CryptoQuant

Bitcoin veri analiz şirketi CryptoQuant, 6.5 milyon dolar fon topladığını duyurdu.

Atinum Investment’ın liderlik ettiği A serisi finansman turuna Hillspring Investment, BASS Investment ve IMM Investment katılım sağladı. Platform yaptığı duyuruda, dijital varlık endüstrisinde standardı belirlemek ve veriye dayalı yatırım kararlarının önündeki engelleri azaltmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.

Ola

Web3 gizlilik şirketi Ola, tohum finansman turunda 3 milyon dolar fon topladı.

funding round

Platformun gerçekleştirdiği finansman turuna Web3com Ventures, Foresight Ventures, Token Metrics Ventures, LD Capital ve Catcher VC katılım sağladı.

Shardeum

Verimli parçalama teknolojisi uygulayan bir Layer-1 blok zinciri olan Shardeum, stratejik fonlama turunda 5,4 milyon dolar topladı.

Yatırım turuna katılanlar arasında Amber Group, Galxe, J17 Capital, TRGC, Jsquare, Bware Labs, Tane Labs ve Hyperithm Group katılım sağladı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

DeFi Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?

Testnet

Güncel Tüm Testnet ve Airdrop’lar