in , ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Fusionist

Binance’in girişim sermayesi kolu ve hızlandırıcısı Binance Labs, Web2 oyun devi FunPlus ile birlikte Web3 oyun şirketi Fusionist için 6,6 milyon dolarlık bir başlangıç finansman turunun eş liderliğini üstlendi. 

Fusionist, finansman turundan topladığı fonlarla oyunların geliştirilmesini hızlandırmaya ve Ocak 2023’te tanıtılan Endurance Mainnet ekosistemini oluşturmaya devam edecek.

Magic

Magic, PayPal Ventures’ın liderliğini yürüttüğü finansman turunda 52 milyon dolar fon topladı. Cherubic, Synchrony, KX, Northzone ve Volt Capital’in katılım sağladığı stratejik finansman turu sonrası Magic, sermayesini 80 milyon doların üzerine çıkardı. 

funding

Anoma 

Anoma, altyapı katmanları oluşturmak için yeni bir paradigma ve merkeziyetsiz uygulamalar için yeni bir işletim sistemi sunan, şimdiye kadarki ilk niyet merkezli mimaridir. 

Anoma Vakfı, Anoma için 3. Finansman turunun tamamlandığını ve toplamda 25 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Electric Capital ve CMCC Global tarafından ortaklaşa yönetilen finansman turuna Lemniscap, P2P Capital, Coinbase Ventures, Wagmi Ventures, NGC Ventures, Fifth Era, Delphi Digital, Polychain Capital gibi önemli yatırım şirketleri katılım sağladı. 

Transak

Web3 ödemeleri ve katılım altyapısı sağlayıcısı olan Transak, A serisi finansman turunda 20 milyon dolar fon topladığını duyurdu. 

funding round

CE Innovation Capital tarafından yönetilen tura SBI Ven Capital, Sygnum, Azimut, Third Kind Venture Capital, UOB Venture Management, Signum Capital, Animoca Brands, Zilliqa Capital gibi birçok önemli yatırım şirketi katılım sağladı. 

Tabi

BNB Chain tabanlı platformun 10 Mayıs’ta duyurduğu, daha önce Treasureland olarak bilinen, NFT pazarı Tabi 10 milyon dolarlık bir melek fonlama turunu tamamladı. 

Finansman, risk sermayesi şirketleri Animoca Brands, Draper Dragon, Hashkey Capital, Infinity Crypto Ventures ve Youbi Capital tarafından başlatıldı. Bireysel yatırımcılar arasında ise Bo Feng, Riyad AD ve Suji Yan yer aldı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) Staking İstatistikleri 2.000 Dolara Dönüşü Gösteriyor

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i