in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Story Protocol 

Web3 girişimi Story Protocol, Andreessen Horowitz’in kripto fonu a16z Crypto liderliğindeki 29.3 milyon dolarlık bir fonlama turunu duyurdu. 

Finansman turuna Koreli kripto odaklı girişim sermayesi Hashed, Samsung Next Fund, Two Small Ventures, DAO5, Berggruen Holdings, Mirana Corp ve SLVC gibi şirketler de katılım sağladı. 

Reef Labs

Reef Labs, geliştiricilere ve ekiplere başlangıçtan lansmana ve daha fazlasına bütünsel geliştirme desteği sunarak Reef Chain üzerine inşa edilen Orta Doğu merkezli Web3 projelerini güçlendirmek için 10 milyon dolarlık bir hızlandırıcı program sunacak. 

Airstack

Web3 geliştirici platformu Airstack, Superscrypt liderliğindeki tohum finansman turunun ikinci yarısını kapattıktan sonra 7 milyon doların üzerinde fon topladı. 

Nisan ayında piyasaya sürülen Airstack, pazarlama motorları, merkeziyetsiz finans, müşteri kaynakları yönetimi araçları, reklam platformları ve merkeziyetsiz sosyal mesajlaşma uygulamalarını kapsayan projeler için kullanan 200’den fazla geliştiriciyi başarıyla cezbetti. 

funding round

Auradine

Silikon Vadisi merkezli internet altyapısı şirketi Auradine, risk sermayesi şirketleri Celesta Capital ve Mayfield liderliğindeki ilk finansman turunda 81 milyon dolar topladı. 

Finansman turuna katılan diğer yatırımcılar arasında Marathon Digital Holdings, Cota Capital, DCVC ve Stanford University yer aldı. 

River Financial 

Bitcoin odaklı finansal hizmetler girişimi River Financial, Kingsway Capital liderliğindeki B serisi turda 35 milyon dolar topladı. 

funding round

Yapılan açıklamalara göre finansman turuna, milyarder yatırımcı Peter Thiel, Cygni, Goldcrest ve Valor Equity Partners gibi önemli isimler katıldı. Finansman turuna ise Kingsway Capital öncülük etti. 

Cormint

Bitcoin madencilik şirketi Cormint, Texas’ta veri merkezi kurmak için 30 milyon dolar fon topladı. Finansman turuna Nasdaq listesinde yer alan yarı iletken firması Silicon Laboratories’in yöneticileri katıldı. 

Finansman turu, Cormint Başkanı Jamie McAvity ve Silicon Laboratories Başkanı Nav Sooch tarafından yönetildi. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Fiyatı 27.500 Doları Hedefliyor

Bu Haftanın Artan 10 Coin’i