in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

funding round

Funding round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Blocktorch 

Web3 mühendislik ekiplerinin hatalara hızlı erişmesine, anlamasına ve düzeltmesine yardımcı olan gözlemlenebilirlik platformu Blocktorch, 4,2 milyon dolar fon topladı. 

Berlin merkezli Blocktorch’un 4,2 milyon dolarlık tohum turu, Speedinvest, RockawayX, Alchemy Ventures, Remote First Ventures, Sequoia gibi önemli şirketlerin katılımıyla tamamlandı. 

Odsy Network 

Merkeziyetsiz cüzdan geliştiricisi Odsy Network, merkeziyetsiz kripto cüzdanlarının geliştirilmesini finanse etmek için 7,5 milyon dolar fon topladı. 

funding

Şirket, topladığı bu finansman sayesinde değerlemesini 250 milyon dolara yükseltti. Blockchange Ventures tarafından yönetilen finansman turuna Rubik Ventures, Node Capital ve FalconX gibi şirketler de katılım sağladı. 

Blockworks

Blockworks, 10T Holding liderliğindeki finansman turunda 12 milyon dolar fon topladı. Şirket, topladığı bu fon ile değerlemesini 135 milyon dolara çıkardı. 

Topladığı fonları finansman, araştırma ve veri sunumunu hızlandıracak gelişmelerde kullanacağını açıklayan Blockworks’ün finansman turuna, Framework Ventures ve Santiago Santos da katılım sağladı. 

Pudy Penguins

NFT odaklı platform Pudy Penguins, tohum finansman turunda 9 milyon dolar fon topladı. 1KX liderliğindeki finansman turuna, Big Brain Holdings, Kronos, Ethersole, Shima Capital, CoinGecko, KuCoin, Origin gibi önemli şirketler de katılım sağladı. 

Aether Games

Kullanıcılara hem Web2 hem de Web3 alanında sürükleyici oyun ve eğlence deneyimleri yaratan oyun geliştirme stüdyosu Aether Games, 4.5 milyon dolar fon topladı. 

Proje, topladığı fonlar ile artırılmış gerçeklik ve yapay zeka içerecek ekosistemini inşa etmek için kullanacak. Şirketin finansman turuna katılanlar arasında ise Mysten Labs, Polygon, Magic Eden, Polkastarter, GSR Ventures ve Emurgo yer aldı. 

Webb Protocol 

Özel çapraz blok zincir varlık transferlerine izin veren sıfır bilgi altyapısının yaratıcısı Webb Protocol, 7 milyon dolar fon topladı. Finansman turu, Polychain Capital ve Lemniscap liderliğinde ortaklaşa yönetildi. 

Artifact Labs

Blok zincirindeki tarihi olayların kayıtlarını korumak için çalışan bir Web3 şirketi olan Artifact Labs, 3,2 milyon dolarlık finansman turunu tamamladı. 

Animoca Ventures’ın da katılım sağladığı finansman turu Blue Pool Capital tarafından yönetildi. Blue Pool Capital, Alibaba’nın kurucuları Jack Ma ve Joe Tsai’nin servetine de yatırım yapan bir fon. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yükselişe Geçti! Devam Edecek mi?

Aptos (APT) Ekosisteminde Yaşanan Son Gelişmeler