in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Kripto varlıkların yaşadığı yükselişler ile birlikte piyasalara bahar havası geldi. Funding Round etkinlikleri de tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Zodia Custody

Standard Chartered’ın kripto odaklı birimi Zodia Custody, SC Ventures, SBI Holdings ve diğer isimsiz yatırımcıların katıldığı finansman turunda 36 milyon dolar fon topladı. 

Zodia Custody, topladığı fonları uluslararası genişleme ve ürün iyileştirmeleri için kullanmayı planlıyor. 

Aki Network 

Aki Network, Akatsuki’nin Web3 Fund Emoote ve Mask Network liderliğindeki finansman turunda 40 milyon dolar değerinde fon topladı. 

Finansman turuna katılanlar aasında Incuba Alpha, Meteorite Labs, CatcherVC, Alchempy Pay gibi önemli yatırım şirketleri de yer aldı. 

FARE Protocol 

Kripto firması FARE Protocol, Goat Capital ve C Squared Ventures tarafından yönetilen finansman turunda 6,2 milyon dolar fon topladı. 

Finansman turuna katılan diğer yatırımcılar arasında 6th Man Ventures, Arrington Capital, Eniac Ventures, Spark Digital Capital, Morningstar Ventures, Quantstamp ve DWeb3 gibi önemli yatırım şirketleri de yer aldı. 

funding round

CMCC Global

Hong Kong merkezli bir yatırım şirketi olan CMCC Global, bölgenin sanal varlık ticareti için bir merkez olma potansiyeline olan güveninin sinyalini vererek, blok zinciri fırsatlarına odaklanan 100 milyon dolarlık bir fon başlattı. 

Gemini’nin kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından desteklenen CMCC, Asya’nın blok zincir yatırımcılarında hızlı bir artış gördüğünü kaydetti. 

Neowiz

Güney Koreli şirket Neowiz, bu yılın başlarında Intella X Web3 ekosistemi için 12 milyon dolar fon toplamıştı. Proje şimdi de Polygon Labs ile ortaklaşa bir hibe programı başlatıyor. 

funding round

Güney Koreli oyun yayıncısı Neowiz, kripto yan kuruluşu Intella X’in yeni 10 milyon dolarlık oyun hızlandırıcısı aracılığıyla Etheruem ölçeklendirme ağı Polygon’da yeni nesil Web3 oyunlarını finanse etmek istiyor. 

Fedi Inc.

Finans ve veri teknolojisinin ABD merkezli bir geliştiricisi olan Fedi Inc, A serisi finansman turunda 17 milyon dolar fon topladı. 

Ego Death Capital tarafından yönetilen finansman turuna Block, Kingsway, Trammel Venture Partners gibi önemli şirketler katılım sağladı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ethereum

Goerli ETH (GETH) Nedir? Nasıl Alınır?

ETH Privacy 2023 Etkinliği Hakkında Detaylar