in ,

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Kripto varlıkların yaşadığı yükselişler ile birlikte piyasalara bahar havası geldi. Funding Round etkinlikleri de tüm hızıyla devam ediyor. Son bir hafta içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Rise

Küresel çapta fiat ve kripto paralar ile ödeme sunan Rise Pay, küresel bordro ve uyumlulukta devrim yaratma misyonunu hızlandırmak için tohum finansman turu gerçekleştirdi. 

Sino Global Capital ve Polymorphic Capital liderliğinde gerçekleşen finansman turuna Draper Associates, P2P, W Ventures, Hashkey ve Paradigm Capital katılım sağladı. 

iZUMi Finance

Çok zincirli merkeziyetsiz finans protokolü iZUMi Finance, 22 milyon dolarlık finansman turunu tamamladı. Toplanan fon, girişimin zkSync Era ağında bulunan zincir üstü merkeziyetsiz borsası iZiSwap Pro için erken likidite sağlayacak. 

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında ise Unicode Digital, NextGen Digital Venture, Bella Protocol ve Incuba Alpha yer aldı. 

TinyTap

Animoca Brands’in yan kuruluşu TinyTap, 8,5 milyon dolar fon topladı. Bir edtech şirketi olan TinyTap, topladığı fon ile Web3 eğitimini genişletmeyi planlıyor. 

funding round

Şirket, topladığı fon ile birlikte toplam değerlemesini 100 milyon dolara çıkardı. Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Sequoia China, Polygon, Liberty City Ventures, Kingsway Capital ve Shima Capital yer aldı. 

Thetanuts Finance

Thetanuts Finance, merkeziyetsiz kripto para birimi opsiyon piyasasında, Merkeziyetsiz Opsiyon Kasaları (DOV) modelinin ilk öncülerinden biridir. Thetanuts, gerçekleştirdiği finansman turunda 17 milyon dolar fon topladı. 

Finansman turuna katılanlar arasında Polychain Capital, HyperChain Capital ve Magnus Capital yer aldı. 

Berachain 

Likidite kanıtı mutabakatı üzerine inşa edilmiş yüksek performanslı EVM uyumlu bir blok zinciri olan Berachain, 42 milyon dolar fon topladı. 

funding

Finansman turuna katılan yatırımcılar arasında Polychain Capital, Hack VC, Tribe Capital, Citizen X, Shima Capital ve Robot Ventures yer aldı. 

Karate Combat

Karate Combat, DAO’su olan ilk profesyonel, tam temaslı karate ligini destekleyen bir markadır. Karate Combat, gerçekleştirdiği finansman turunda 18 milyon dolar fon topladı. 

Bitkraft Ventures’ın liderlik ettiği finansman turuna Alpha Wave, HashKey Capital, Delphi Ventures, Cypher Capital, Blockchain Coinvestors, Gateio gibi yatırımcılar katıldı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

CyberConnect (CYBER) Nedir? Nasıl Alınır?

Mayıs Ayında Beklenen Önemli Gelişmeler