içinde ,

Haftanın Dikkat Çeken Altcoin’leri

5-11 Eylül haftasında kripto para piyasasında dikkat çeken, gündem olan ve verilere göre en çok konuşulan altcoin’lerine bakacağız.

Terra Luna Classic (LUNC)

Terra Luna Classic (LUNC) token’ının fiyatı son 7 gün içerisinde %71.8 artarak 0.0004 dolara ulaştı.

Terra (LUNA)

Terra (LUNA) token’ının fiyatı son 7 gün içerisinde %233.2 artarak bu yazı yazıldığı sırada 6.23 dolardan fiyatlanıyor.

LUNC ve LUNA altcoin’leri artışları ile globalde ve Twitter’da trend haline geldiler. 27 Ağustos’ta Terra Classic zincirinde yeni bir stake hizmeti yayına girdi ve devam eden LUNC ve LUNA fiyat rallisinin arkasındaki sebep olarak yer alıyor.

Google Trends verilerine göre 1 Eylül ve 6 Eylül’de arama verilerinde Google’da Dünya genelinde en çok aranan kelimelerden biri haline gelmiştir.

Evmos (EVMOS)

Evmos (EVMOS), stake oranı bu hafta %20.77’ye ulaşmış durumda. Bir hafta boyunca gündem altcoin’ler listesinde EVMOS yer aldı. Ödül oranı şu anda %257.03 ve %271.23 arasındadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Aptos Test NFT’leri Nasıl Talep Edilir?

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Bu Verilere Göre Bitcoin, Ethereum’un Gerisinde Kaldı!