in , ,

Haftalık Kapanışa Yaklaşırken Güncel Bitcoin (BTC) Analizi I 29.05.2022

Son iki haftalık süreçte yatay hareketler ile fiyatlanmaya devam eden Bitcoin (BTC), geride bırakacağımız haftayı da aynı şekilde, yatay bir bant içerisinde, hacimsiz hareketler ile tamamlamak üzere.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

28,650 desteği ile 30,740 direnci arasında gitgeller yaparken, bu hafta içerisinde 28,000 dolara atılan iğne de dikkat çekici başka bir nokta idi. 30,293 dolar ile yaptığı açılış sonrası gerçekleşen fiyat hareketleri ile bu yazının hazırlandığı saatlerde 29,180 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, %3.60 değer kaybı yaşamış görünüyor.

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC) Analizi I 29.05.2022

30,740 dolar direncinin kırılması halinde 31,900-33,650 dolar bölgesine kadar yükseliş hareketleri izlememiz mümkün görünüyor. 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesinin kırılması da bu yükselişlere destek olabilir.

28,650 dolar desteğinin kırılması halinde ise 26,750-27,370 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar düşüşlerini sürdürebilir. Dolar endeksinde yaşanan gevşemeler, Bitcoin (BTC) ve piyasa genelinde düşüşlerin de son zamanlarda sınırlı kalması, yeni bir yön tayininin yaklaştığını da gösteriyor olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Binance, Elon Musk

Elon Musk: Bir Resesyona Yaklaşıyoruz Fakat Bu İyi Bir Şey

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 29 Mayıs 2022