in ,

Hafta Başında Yükselişiyle Dikkat Çeken 5 Altcoin

kripto para, bitcoin

Geçtiğimiz günlerde potansiyeli yüksek ancak piyasa büyüklüğü küçük 10 projeden bahsetmiştik. Bu projelerden yarısı %50’den fazla yükseliş yaşadı. Sizler için dikkat çeken bu projeleri aşağıda sıraladık

Chain Guardians (CGG) %118

Chain Guardians yine bir NFT/Gaming projesi olarak karşımızda duruyor. Pasif gelir elde etme olanağı ile de dikkatleri üzerine çekmekte. 22 Temmuz’dan bu yana %118 ile ciddi bir yükseliş kaydederek dikkatleri topladı. Yazının hazırlandığı sırada 0.4087 USD’den işlem görüyor.

Jupiter (JUP) %118

Kullanıcı verilerinin önemi ve veri güvenliği odaklanmış bir proje olarak göze çarpıyor. Jupiter (JUP) 22 Temmuz’dan bu yana %118 yükseliş kaydetti. Bu yazının hazırlandığı vakitte 0.018 USD’den işlem görüyor.

Mist (MIST) %100

Mist ise bir NFT/Gaming projesi olarak dikkatimizi çekmekte. NFT/Gaming projelerinin hype yaptığı bugünlerden Mist de kendisini gösteren projelerden birisi. 22 Temmuzdan bu yana %100 yükseliş kaydetti. Bu yazının hazırlandığı sırada 0.1733 USD’den işlem görüyor.

LOCGame (LOCG) %64

LOCGame bir NFT oyun ve koleksiyonu olarak piyasada bulunuyor. KoinSaati olarak Türkiye ayağıyla ilgilendiğimiz LOCGame 22 Temmuz’dan bu yana %64 oranında yükseliş kaydetti. Bu yazının hazırlandığı sırada 0.089 USD’den işlem görüyor.

 

Plethori (PLE) %50

Plethori bir ETF projesidir. Bu yaz ayında Uniswap’te listelemesi yapılmıştır. Piyasadaki olumsuz havadan dolayı beklentiyi tam olarak karşılamayan Plethori piyasaya olumluya döner dönmez tepki verdi. 22 Temmuz’dan bu yana %50’nin üzerinde yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti.

Plethori

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin

Boğalar Geri Döndü! Bitcoin 40K Sınırında

Blockchain, teknoloji

Blockchain Alanında İş Fırsatları Nelerdir?