içinde ,

H3RO3S (H3RO3S) KuCoin’de Listeleniyor: H3RO3S (H3RO3S) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin H3RO3S (H3RO3S) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. H3RO3S (H3RO3S) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çifti H3RO3S/USDT’dir.

H3RO3S (H3RO3S) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
1,000,000,000 H3RO3S2021-12-17
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
15,800,000 H3RO3S$0.0075

H3RO3S, gig ekonomilerinden geri adım atan ve metaverse ile gerçekliği uyumlu bir şekilde birleştiren ilk Real Life Oyna-Kazan sistemidir. Pokémon Go’ya benzer. 45 Yetenek ve 100’den fazla görev içeren bir platform sağlıyor. Kullanıcılar, seviye atladıkça yükseltebilecekleri özelleştirilmiş karakterlerini yaratıyorlar ve sonunda kendi NFT’leri oluyorlar. Günlük hayatı oyunlaştıran ve bunun için para kazanmayı sağlayan bir proje hedeflenmiş. Oyun sınırların ötesine geçer kavramı ile şirket, etnik köken veya cinsiyetten bağımsız olarak herkesin kapsayıcılığını oyuna yansıtmayı hedefliyor.

H3RO3S (H3RO3S)
H3RO3S (H3RO3S) KuCoin’de Listeleniyor!

Covid-19’un başlangıcından bu yana ‘Öğrenci Deneyimi’, sosyal temasa girememe konusunda ciddi şekilde acı çekti. Bu durum özellikle insanların ruh sağlığını ve Üniversitelerin itibarını etkiler.

H3RO3S, arkadaşların veya yabancıların, sosyal mesafeyi korurken token kazanmak için birbirlerinin görevlerini tamamlayabildikleri eğlenceli ve etkileşimli bir platform sağlamayı amaçlıyor.

Oyun içerisinden örnek bir görev, göndermeden önce bir ödevi okumak olabilir. İnsanların ne olursa olsun yapacakları görevler artık ödüllendiriliyor.

Official Website: https://h3ro3s.org/

Whitepaper: https://docsend.com/view/6s4h8s9ky4wiby55

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Koinsaati İçerik Editörü

Bitcoin whitepaper

11 Yıl Önce Satoshi Son Mesajıyla Birlikte Ortadan Kayboldu

NFT Gaming, Metaverse, oyna kazan

Aralık’ta Denemeye Değer 5 Oyna-Kazan Oyunu