in , ,

Grise Metamoonverse, Cardano’da NFT Pazar Yerini Duyurdu

Dijital pazar, yıllar boyunca metaverse’den etkilenmiştir. Grise Metamoonverse, metaverse’ini ayın yüzeyine yerleştiren bir projedir. Grise Metamoonverse’in yerleşim için arazi gibi sunabileceği çok şey var. Grise, Dünyada kaynakların tükenmekte olduğuna ve dikkatimizi evrenin diğer bölgelere çevirmesi gerektiğine inanıyor. Bir metaverse inşa edildi ve bu çaba nedeniyle ayın 10.000 mil karesi eşit bölümlere ayrıldı.

Grise’ın yaratıcıları bu metaverse için farklı bir vizyona sahipler ve bundan bir topluluk oluşturmak istiyorlar. Bunun ardından, ayın her iki tarafında bir ay karakolu inşa etmek istiyorlar. Metaverse, dijital topluluğun genişlemesi için oldukça çeşitli ve refah vaat eden bir fikre sahip olsa da bu metaverse’nin onlar için nasıl çalışacağına dair net bir resim elde etmek için birkaç önemli husus dikkate alınmalıdır.

Bir bütün olarak Grise Metamoonverse, her biri metaverse’nin kusursuz işleyişinin belirli bir yönüne odaklanan parçalara bölünmüştür. 26 Aralıkta yapılması planlanan NFT lansmanından önce Moonverse’de hala yapılacak çok şey var. Öte yandan Grise Metamoonverse, yalnızca bir NFT’ye sahip olmaktan daha fazlasıdır. Bu proje, bir NFT pazarı, bir NFT koleksiyonu ve Moonverse dijital topluluğunun, zekayı Moonverse ekosistemine dahil etmesine izin veren bir Yapay Zeka platformu dahil olmak üzere birçok parçaya sahiptir.

NFT metaverse

Metaverse, Grise Metamoonverse’nin NFT koleksiyonunda adil bir paya sahiptir. Söylentilere göre; Grise NFT’si olan herkes metaverse’e erişebilecek. Akıllı yaratıklara yerleştirilmek ve beslenmek için koleksiyona dahil edilen Head NFT’ler, Trippy Owl ve Moonland NFT’leri de bu metaverse’deki oyunculara ait olabilir.

Bu ay, Grise’nin Cardano platformundaki tanıtımı bu yıl için en heyecan verici güncellemelerden biri oldu.

Kaynak: investing.com

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Beyza Gül Yardım tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra İngilizce öğretmenliği yaptı. Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi devam ediyor. Aktif olarak Blockchain teknolojisi üzerine araştırma yapıyor ve bu konuda içerik üretiyor.

FED

FED: Olası Faiz Artırımı ve Etkileri

Angels Creed CMO’su Jonny ile AMA Etkinliği