Grayscale Artık 10 Milyar Dolar Değerinde Ethereum Varlığına Sahip

Ethereum

En büyük dijital varlık yöneticilerinden biri olan Grayscale, kısa bir süre önce firmanın toplam kriptopara varlıklarını ilgilendiren bir güncelleme yayınlandı. New York bazlı firma artık 10 milyar dolara denk gelen 3 milyondan fazla Ethereum varlığına sahip.

Grayscale’dan gelen son verilere göre, firmanın varlık yönetimi (Ethereum değerleri dahil olarak) 13 Ağustos 2021’de 41.4 milyar dolara ulaştı ve bu neredeyse 28 Temmuz 2021’deki değeri 33 milyar dolardan %25 daha yüksek. Firma bu yılı yönetimi altında tam olarak 20 milyar dolar varlıkla başlattı.

Ethereum

2021’in başından beri Grayscale Ethereum birikimini oldukça hızlandırdı. Martın ilk haftası, Amerikan firması Ethereum stoklarına neredeyse 20,000 ETH ekleme yaptı. Grayscale, ETH’nin en büyük kurumsal sahiplerinden biri.

Bitcoin, Grayscale’in en yüksek stoğu olarak kaldı. Firma artık 30 milyar dolar değere denk gelen 640,000’den fazla BTC’ye sahip. Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra, varlık yönetimi firması 700 milyon dolardan fazla Ethereum Classic (ETC)’ye ve 300 milyon dolarlık Litecoin (LTC)’ye sahip.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Rusya Merkez Bankası Yetkilileri Bitcoin Hakkında Uyarılarda Bulundu

Dogecoin (DOGE) Mars’ın Para Birimi Olabilir mi?