in , ,

Göztepe S.K. Fan Token Nedir? $GOZ Token Nasıl Satın Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Türk futbol takımlarından ve İzmir’in gözdesi olan Göztepe’nin fan token’ını inceliyoruz. 

14 Haziran 1925 günü resmi olarak kurulan Göztepe Spor Kulübü yönetiminin Socios.com ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen $GOZ token, taraftarlara oylama ve ödül kazanma fırsatı sunar. $GOZ fan token, 27 Nisan 2021 tarihinde Socios borsasında listelenmiştir. $GOZ, bir fan token olarak taraftarlar ve kulüp arasında köprü oluşturur. Taraftarın kulüp üzerinde söz sahibi olmasını, kulübün de prestijini artırmasını vadeder. Geleceğin spor ekosistemi içerisinde fan tokenler aynı zamanda kulüplerin en değerli dijital varlıklarındandır. 

TFF 1. Liginde 14. sırada bulunuyor olması ve maç performansı, GOZ token’ın fiyatını da etkiliyor. $GOZ token’ın piyasaya sürüldüğü dönemde süper ligde top koşturan sarı kırmızılı ekibin başarısı fan token’ının satışlarını da arttırmıştır. GOZ fan token, 22 Mart 2022’de 6,07 dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmıştır. Göztepe fan token fiyatı bugün 1,16 dolardan fiyatlanıyor. 24 saatlik işlem hacmi 290,792 dolar olan token’ın dolaşımda 2,1 milyon arzı bulunuyor. $GOZ fan token Gate.io ve Paribu borsalarında listeleniyor. 

Kullanım Alanları Nelerdir? 

$GOZ fan token ile elde edeceğiniz avantajlar şöyledir;

  • $GOZ fan token’ı kullanabileceğiniz Socios.com platformunda sahip olduğunuz coin kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz. 
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki ödül coin’leri toplayabilir ve daha fazla $GOZ token sahibi olabilirsiniz. 
  • Platformda bulunan oyunları oynayarak ve quizlere katılarak da $GOZ token kazanabilirsiniz. 
  • Göztepe takımının performansı, taraftar durumu, yeni transferler, token işlemleri ve daha pek çok konuda, platformun sohbet ortamından faydalanabilirsiniz.

$GOZ Token Nasıl Satın Alınır? 

$GOZ token satın almak oldukça basit. Token satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu taraftar token’ını listeleyen borsalara kayıt olmalıdır. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması üzerinden $GOZ token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios’tan taraftar token’ler yalnızca CHZ adı verilen kripto para birimi ile alınmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Geliştirici Dostu BNB Chain Kickstart Nedir?

Algorand (ALGO) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?