içinde

Göztepe ($GOZ) ve Valencia ($VCF) Fan Token’ları Paribu’da Listeleniyor

Bugün (28 Aralık) Göztepe ($GOZ) ve Valencia ($VCF) Fan token’ları Paribu kriptopara borsasında listeleniyor.

Türkiye Süper Lig ekiplerinden Göztepe ve İspanya La Liga ekiplerinden Valencia, Socios aracılığıyla fan token çıkarmıştı. Bugün ise Göztepe Fan Token ($GOZ) TSİ 15:00’te, Valencia Fan Token ($VCF) ise TSİ 16:00’da Paribu borsasında yerini alacak ve kullanıcılar token’lar listelendikten sonra alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Haber, Paribu resmi Twitter hesabında duyuruldu.

Fan Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Fan token’a sahip olan kullanıcılar, destekledikleri kulüpler nezdinde birtakım ayrıcalıklara sahip olacaklar. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak gibi birçok VIP etkinlikte yer alabilecek. Fan token’lar, hem taraftarlara birtakım ayrıcalıklar tanırken hem de kulüplerin kendi taraftar topluluklarıyla daha güçlü bir ilişki kurmasını sağlamaktadır. Tüm bunların yayınında fan token’lar kulüpler için birer gelir kapısı sağlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

JOE ($JOE) Bugün Binance Platformunda Listelenecek

Lithium Finance $LITH 2021 Yılı Genel İnceleme