in

Good Games Guild (GGG), KuCoin’de Listeleniyor: Good Games Guild Nedir?

KuCoin
KuCoin

Good Games Guild (GGG), yarın (5 Ocak) TSİ 13:00’te GGG/USDT işlem çiftiyle KuCoin’de listelenecek.

Yatırımcılar, yarın TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden GGG alım-satım yapabilecek. Ancak GGG’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 6 Ocak TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının GGG listeleme haberi:

Good Games Guild Nedir?

Good Games Guild, dünya çapındaki oyuncuları bünyesine çekebilmek için milyonlarca Oyna-Kazan modelindeki oyun projeleriyle sponsorluk anlaşmaları yaparak, oyun içi varlıklarıyla birlikte Oyna-Kazan modelindeki oyunlara yatırım yaparak ve oyun ve metaverse’in geleceğini geliştirecek araçlar oluşturarak en büyük sanal dünya ekonomisini yaratmayı amaçlayan bir Oyun Merkezidir.

Good Games Guild Özellikleri

NFT Varlık Kullanımı ve Takip Etme: Good Games tarafından toplanan fonlar, Guild ile bundan gelir elde edebileceği üretken bir Oyun Varlığı şeklinde kullanılacaktır. Gerçekleştirilecek bazı oyun varlığı kullanımları ise; Oyun Bursu, Oyun İçi Varlık Satın Alma/Kiralama vb. şekillerdedir. Ayrıca, tüm bu varlıklar GGG ekibi tarafından yakından izlenecek ve incelenecektir.

NFT Pazar Yeri: NFT pazar yeri aracılığıyla, GGG ve kullanıcılar, Sanat’tan Sanal oyun içi Varlıklara kadar Oyunla ilgili varlıkları alıp satabilirler.

Good Games Mobil Uygulaması: Good Games Mobil Uygulaması, kullanıcıların, başarılarını, sıralamalarını ve oynanan oyundan elde ettikleri ödülleri takip etmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir özelliktir. Uygulamanın ayrıca ödülleri fiat para birimine dönüştürülebilir ve bu sayede kullanıcılar daha sonra normalde daha uzun işlem gerektiren ve maliyetli olan merkezi borsaya ihtiyaç duymadan fonlarını çekebilir.

Good Games Guild Detayları

  • Toplam arz: 100,000,000 GGG
  • Piyasa değeri: 8,815,564 USD
  • Dolaşımdaki arz: 1,442,500 GGG
  • 24 saatlik hacim: 1,885,514 USD
  • Piyasaya sürüldüğü fiyat: 0,3 USD
  • Piyasaya sürüldüğü tarih: 11.11.2021
  • Konsensüs protokolü: PoS

Bu da ilginizi çekebilir: IOTA ($IOTA) KuCoin’de Listeleniyor: IOTA ($IOTA) Nedir?

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

TrustFi

TrustFi Farmer Vote2Farm Kampanyası Duyuruldu

Kripto para

Hibrit PoW ve PoS Konsensüsü