in ,

Goerli ETH (GETH) Nedir? Nasıl Alınır?

Ethereum

Goerli ETH, Web3 geliştiricilerinin blok zincir uygulamalarını Ethereum ana ağı üzerinde başlatmadan önce testnet’ler üzerinde kullandığı bir test tokendir. 

Goerli ETH, test ağlarını denemek, hesaplama ve ödeme yapmak için kullanılan bir test varlığıdır. Goerli testnet’inde geliştiriciler, ETH’lerini kaybetmekten korkmadan, rahat bir şekilde merkeziyetsiz uygulamaları ve akıllı sözleşmeleri test edebilirler. 

Goerli ETH, Goerlifaucetcom gibi faucet siteleri üzerinden ücretsiz bir şekilde temin edilebilir. Goerlifaucetcom, en güvenilir faucet’lardan (musluklardan) biri olarak kabul edilir. 

GoerliETH Nasıl Alınır? 

GoerliETH almak için “https://goerlifaucet.com/“ linki üzerinden Goerli Faucet sayfasını ziyaret edebilir ve Alchemy hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Goerli Faucet sayfasına geri dönerek MetaMask cüzdanızı bağlamanız gerekmektedir. Cüzdanınızı bağladıktan sonra “Send me ETH” butonuna tıklamalısınız. Butona tıkladıktan kısa bir süre sonra 0.2 ETH cüzdanına gönderilmiş olacaktır. 

Geliştiriciler her zaman yeteri kadar GoerliETH bulamayabiliyorlar. Bu sorunu çözmek için Testnet Bridge adında bir araç geliştirildi. Testnet Bridge sayesinde geliştiriciler, Goerli ETH ile ETH’lerini takas edebiliyorlar. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

CurveDAO (CRV) Fiyatı Yükselecek mi?

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri