in

Glimmer (GLMR), Binance’ta Listeleniyor: Glimmer Nedir?

Binance

Glimmer (GLMR), bugün (11 Ocak) TSİ 19:00’da GLMR/BTC, GLMR/BUSD, GLMR/USDT işlem çiftleri ile Binance’ta listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 19:00’dan itibaren artık Binance üzerinden Glimmer alım satım yapabilecek. Glimmer yatırma işlemleri bugün (11 Ocak) TSİ 13:00’te başlayacak. Ancak Binance’ten GLMR’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (12 Ocak) TSİ 18:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının Glimmer listeleme haberi:

Glimmer (GLMR) Nedir?

Glimmer (GLMR), Moonbeam Network’ün hizmet token’idir. Yatırımcılar GLMR ile yönetim kararlarında yer alabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir, likidite sağlayarak ödüller kazanabilir ve stake edebilir. Moonbeam Network, Polkadot ağındaki bir parachain olarak çalışan, EVM (Ethereum Virtual Machine) uyumlu, Substrate (bir programla dili) tabanlı bir blokzinciridir. Ayrıca zincirler arası entegrasyonlar gibi ek özelliklerle temel Ethereum özellik setini genişletiyor.

Glimmer (GLMR) Nasıl Alınır?

Glimmer ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra GLMR ile alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

TrustFi

TrustFi x Mogwar Flash IDO & Partnerlik Duyurusu

Ajda Pekkan, NFT Dünyasına Adım Atıyor