içinde

Geojam (JAM) KuCoin’de Listeleniyor: Geojam (JAM) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Geojam (JAM) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Geojam (JAM) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri JAM/USDT ve JAM/ETH’dir.

Yatırımcılar 31 Mart TSİ 15:00’ten itibaren KuCoin üzerinden JAM alım-satımı yapabilecek. Ancak JAM’larınızı KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 2 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının JAM Listeleme Haberi:

Geojam (JAM) Nedir?

Total SupplyMarket CapIssue DateConsensus Protocol
8,000,000,000 JAM$2,750,0002022-3-31
Circulating Supply24hr VolumeIssue PriceCryptographic Algorithm
550,000,000 JAM$0.005

Geojam, sanatçıların, yaratıcıların ve hayranların birlikte anları yaşamak için değer üretebilecekleri bir sosyal ekonomidir. $JAM, A-List ünlülerinin güvendiği Geojam platformunun yardımcı programı token’idir. İçerik oluşturucular ve hayranları arasında daha önce hiç olmadığı kadar birlikte kazanmak için 360 derecelik bir döngü oluşturarak mevcut 100 milyar ABD doları + içerik oluşturucu ekonomisini yeniden tanımlıyor.

Geojam (JAM)

$JAM, eğlenceli ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi aracılığıyla topluluk yönetimi için araçlar sağlar. Her içerik oluşturucunun kendi mikro ekonomisi vardır ve teklifler oluşturmak, bunlara oy vermek, kullanıcıları ekosisteme kaliteli içerik sağladıkları için ödüllendirmek ve ürünleri, ürünleri, NFT’leri ve $JAM Shop’ta yaşam boyu bir kez özel deneyimler elde etmek için $JAM’i kullanır.

Official website: https://geojam.com/

Whitepaper: JAM – Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin

MacroStrategy Bitcoin (BTC) İçin Kredi Çekti

NFT’ler Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?