in ,

Gençlerbirliği S.K. Token (GBSK) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine çeşitli avantajlar sunan fan token projeleri de bunlardan biri. Türk futbol takımlarından ve Ankara’nın gözdesi olan Gençlerbirliği’nin fan tokenini inceliyoruz. 

GBSK Ne Vadediyor? 

14 Mart 1923 günü resmi olarak kurulan Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetiminin Bitci Teknoloji ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen GBSK token, taraftarla oylama ve ödül kazanma fırsatı sunar. 

Hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış BRC-20 akıllı sözleşmesi olan GBSK, kullanıcılarına birçok özellik vadediyor. GBSK’nın hayranlarına vadettikleri arasında, özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırılmış özelliklerin keyfini çıkarma gibi özellikler bulunuyor. 

GBSK, bir fan token olarak taraftarlar ve kulüp arasında köprü görevi görür. Taraftarların kulüp üzerinde söz sahibi olmasını, kulübün de prestijini artırmasını vadeder. 

6 Eylül 2021’de piyasaya sürülen GBSK, Bitci Teknoloji ile yaptığı anlaşma kapsamında sezon boyu formasının kolunda Bitci logosuna yer verdi. Bitci Teknoloji aynı zamanda, maçlardaki reklam kullanım hakları ile stat içi LED ve Board görünürlük haklarının da sahibi olmuştu. 

GBSK Avantajları Neler? 

GBSK token sahipleri, imzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Gençlerbirliği S.K. ile etkileşime girerek oyuncular ve efsane isimler ile tanışıp selamlaşma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme gibi fırsatlardan yararlanabilirler. 

GBSK İstatistikler 

Toplam arzı 100 milyon olan kripto varlığın dolaşımdaki arzı ise toplam arzın %50’sine denk gelen 50 milyon adettir. Bugüne dek gördüğü en yüksek fiyat olan 0,048 dolar seviyesini 24 Eylül 2022’de gören GBSK, en düşük seviyesini ise 0,0026 ile 9 Aralık 2022’de görmüştür. 

GBSK Nasıl Alınır? 

GBSK almak oldukça basit. Bitci.com üzerinden GBSK’yı Bitcicoin ve Türk Lirası ile kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

kriptopara Binance Coin

Biconomy (BICO) Nedir? Nasıl Alınır?

Espresso Systems, CAPE Testnet’i Arbitrum Üzerinde Başlattı