in ,

Gemie (GEM) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

NFT

Asya merkezli eğlence odaklı metaverse platformu olan Gemie nedir ve nasıl satın alınır inceliyoruz.

Gemie Artıları ve Eksileri

Proje, tamamen Asya eğlence endüstrisine ve onun hayran kültürüne odaklanmış ilk ve tek metaverse platformu ve NFT pazarıdır. Gemie; ünlüler, markalar ve hayranlar için doğrudan etkileşim kurabilecekleri bir platform yaratmayı amaçlıyor. Sunulan teknoloji aracılığıyla ünlüler, NFT koleksiyonlarını piyasaya sürerek hayranlarını ödüllendirebilir.

Proje sayesinde ünlüler metaverse’te yer alabilirken hayranlar ise sanal hayran kulüpleri inşa edebilir. Kullanıcılara metaverse’te konserler, after partiler, hangout’lar ve film galaları gibi sanal etkinlikler aracılığıyla ünlülerle etkileşim kurma fırsatları sunulur. Gemie’de hayranlar katıldıkları sanal etkinlikte sevdikleri ünlülerin NFT’lerini toplayabilir.

Gemie Ekibi ve Yatırımcıları

Popüler kültür konusunda bilgili bir ekip tarafından kurulan proje, kullanıcılara heyecan verici bir dünya oluşturmayı amaçlıyor. Şubat 2022’de proje, yatırımcılar ve ortaklar tarafından gerçekleştirilen 3,8 milyon dolarlık fundraising round’u tamamladı. Proje; Infinity Ventures Crypto, Shima Capital gibi kuruluşlar tarafından desteklenmektedir.

Gemie Yol Haritası

Gemie, Web3‘te bir varlık oluşturmaya yardımcı olmak için markalarla ortaklık kurmayı hedefliyor. İlerleyen süreçte proje ekibi bu markaları Gemie Planet’te özelleştirilme ve etkileşimli deneyimler yaratmak için Gemie metaverse taşımayı amaçlıyor. Markalar bu deneyimlerle kültürlerini, hikayelerini ve özelliklerini sergileyebilecek ve hedef kitleleri üzerinde güçlü bir izlenim bırakabilecek.

Gemie (GEM) Nasıl Alınır?

GEM fiyatı son 24 saatte 1,5 oranında artış göstererek 0,02323 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatlik işlem hacmi 45.839 dolar olan tokenin toplamda 5,52 Milyon coin arzı bulunmaktadır. GEM tokenin şu anda ticaretinin yapıldığı en aktif piyasa KuCoin üzerinde Gemie alım satımı yapabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Magic (MAGIC) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Copy Trading’in Riskleri ve Kazançları Nelerdir?