in , , ,

Geliştirici Dostu BNB Chain Kickstart Nedir?

BNB Chain geliştirici topluluğunu desteklemek için yenilikçi ve ilerici projeler sunmaya çalışıyor. Bu amaçla hareket eden BNB Chain geliştiricileri yeni projeler piyasaya sürmesi konusunda teşvik edecek bir paket sundu.

BNB Chain kripto evreninde yer alan pek çok kurumu, geliştiricilerin BNB Chain üzerinde dApp’ler oluşturması, geliştirmesi ve ölçeklendirmesi için kullanabileceği BNB Chain Kickstart adlı bir başlangıç paketinde bir araya getirdi.

Proje ekiplerinin doldurdukları bilgi formunun onaylanmasının ardından BNB Chain, başlangıç paketine özel fiyattan erişebilmenizi sağlayacaktır. BNB Chain Kickstart’ta ürün ve hizmetler sunacak 18 kurumun detaylarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Örneğin, güvenlik denetimleri, KYC ve bug bounty gibi bir dizi hizmete sahip lider bir Web3 siber güvenlik şirketi olan CertiK, tüm denetim hizmetlerinde %10 indirim sunarken KYC doğrulandıktan sonra ücretsiz hata ödülü listesi sağlıyor. BNB Chain Kickstart’ta güvenlik alanında hizmet veren kurumlar arasında Verichains, PeckShield ve Salus Security bulunuyor. Amazon, NodeReal, Binance Oracle ve Binance Connect gibi önemli kurumlar programda yer alıyor.

BNB Chain Kickstart Programına katılım tamamen ücretsiz ve isteğe bağlıdır. Böylelikle geliştiriciler birçok alanda yardımcı olacak bu programa kolaylıkla başvurabilir. BNB Chain başlangıç paketi programından yararlanmaya uygun bulunan bağımsız üçüncü taraf projelerinin ek hüküm ve koşulları kabul etmesi gerekebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance, CZ

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Açıklamalarda Bulundu!

Göztepe S.K. Fan Token Nedir? $GOZ Token Nasıl Satın Alınır?