in , ,

Gelecek IDO’lar için TrustFi Yeni Tier Sistemi: Sadakat Puanı

TrustFi

TrustFi olarak, sürdürülebilir büyüme ile sağlıklı bir ekosistem inşa etme hedefimize inanan topluluklar ve ortaklarla uyum sağlamaya çalışıyoruz.

TrustFi, gelecek IDO’lar için TFI stake miktarına ve tutma süresine dayalı olarak tasarlanan yeni Tier Sistemini piyasaya sürecek ve biz buna Loyalty Governance yani Sadakat Puanı diyoruz.

Sadakat Puanı Sistemi

Normalde TrustFi’nin IDO’larda en az 100 bin dolarlık tahsisi olacaktır ve bunlar Sadakat Puanına göre tüm Nitelikli TFI Staker’larına adil bir şekilde dağıtılacaktır.

Nitelikli TFI Staker’ları nedir? Belirli Farm Havuzuna en az 5000 TFI yatırmalısınız.

1 Aralık’ta TFI sahipleri için özel Farm Havuzunu açacağız ve aşağıdaki formülü kullanacağız:

TFI Puanları = (Stake Edilen Token Sayısı) * √Tutma Süresi

Örneğin, 25 gün boyunca Sadakat Puanı Farm Havuzuna 5000 TFI yatırdınız. Yani TFI Puanlarınız = 5000*√25=25000 olur.

Trustfi

TrustFi, her hafta TFI Puanlarına göre Sadakat Puanı Lider Tablosunu açıklayacaktır. TrustFi, yeni IDO’lardan 2 gün önce Lider Tablosunun anlık görüntüsünü alırken, en az 5000 TFI token’ini stake eden tüm kullanıcılar Lider Tablosunda listelenecek ve whitelist’e alınacaktır.

Formulü ise şöyle;

Garantili Tur: IDO’lardaki toplam tahsisatın %45’i whitelist’deki tüm kullanıcılara eşit olarak dağıtılacaktır, ve en az 5000 TFI tuttuğunuz takdirde Garantili Tur’a katılabileceksiniz (5000TFI=whitelist).

Sadakat Turu: IDO’lardaki toplam tahsisatın %55’i, TFI Puanları sıralamasında ilk 500 TFI staker’ına dağıtılacaktır.

Örneğin, TrustFi 20 Aralık’ta 2. IDO’yu gerçekleştirecek ve 18 Aralık’ta Sadakat Puanı Lider Tablosunu duyuracak. Toplamda 1500 kullanıcının bu sefer 18’inden önce Farm Havuzunda en az 5000 TFI stake ettiğini ve whitelist’e alınanlar için Sadakat Puanı Lider Tablosunda listeleneceklerini varsayalım.

Bu 1500 kullanıcı, Garantili Tur nedeniyle her biri 100.000$*45/1500=30$ Garantili Tahsis alacak.

En iyi 500 TFI staker’ı, geri kalan tahsisleri sıralamalarına göre dağıtılacaktır. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

Yani en az 5000 TFI tokeni stake eden 1500 kullanıcı aşağıdaki tablodaki gibi tahsis alıyor????

Garantili Tur ve Sadakat Turu tahsisleri (Kesinleşmiş Değil)

Bu sebeple;

???? En az 5000 TFI stake ettiğinizde Garantili Tura göre az çok Garantili Tahsis alabilir ve Sadakat Puanı Lider Tablosunda yer alabilirsiniz. Yani, 5000 TFI = Garantili Tahsis.

???? Sadakat Turuna göre daha fazla tahsis almak adına en üst sıralarda yer almak için TFI Puanlarınızı artırmanız gerekir. Sadakat Turuna katılmak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede ve mümkün olduğunca çok sayıda TFI’yi Farm Havuzuna yatırsanız iyi olur. TFI’yi ne kadar erken stake ederseniz o kadar iyi; Ne kadar çok TFI yatırırsanız o kadar iyi, çünkü sadece Lider Tablosunda İLK 500 toplam tahsisatın %55’i ile dağıtılacaktır.

????Belirli tahsis miktarı belirli sayılara göre belirlenecektir. TrustFi, yüksek kaliteli IDO projelerini başlatmak ve TFI kullanıcıları için daha fazla tahsis almak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Liderlik tablosu, Sadakat Puanı Farm Havuzu kapanana kadar güncellenmeye devam edecek.

Sadakat Puanı Nasıl Alınır?

TrustFi, 1 Aralık’ta CheersLand Farm‘da 90 gün sürecek yeni bir Farm Havuzu başlatacak.

Garantili Whitelist Turuna katılmak için en az 5000 TFI yatırmanız gerekir.

Lütfen, bir adres için havuzda yalnızca bir kere TFI stake etme şansına sahip olduğunuzu unutmayın, bunun anlamı ekleme yapıp stake edilen TFI miktarını yükseltemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak yeterince uzun süre stake yaparsanız, aşağıdaki formüle göre daha fazla TFI Puanı ve daha yüksek sıralamalar elde edebilirsiniz:

TFI Puanları = (Stake Edilen Token Sayısı) * √Tutma Süresi

Örneğin, Sadakat Puanı Farm Havuzunda 5000 TFI stake ederseniz, istediğiniz zaman TFI’yi geri almakta özgürsünüz ama aynı adresle tekrar stake TFI miktarını yükseltemez veya tekrar TFI stake edemezsiniz.

Trustfi

TrustFi, her hafta Sadakat Puanı Lider Tablosunu açıklayacak, böylece topluluk tüm sıralamaların güncel ilerlemesini alacak. Sadakat Puanının whitelist’e alınmış Lider Tablosu için snaphot yani anlık görüntüsü, IDO başlamadan 2 gün önce alınacaktır. Tokenleri geri alırsanız ve aynı adresle tekrar stake yapamazsanız, TFI Puanlarınızın sıfıra döneceğini lütfen unutmayın.

Bunu da bir örnekle açıklayalım:

25 gün boyunca 5000 TFI stake ettiniz. Yani puanınız = 5000*√25=25000.

Bir gün token’larını unstake ettiniz diyelim. Aynı adresi kullanarak tekrar TFI stake edemezsiniz. Yani TFI’yi tekrar stake etmek için yeni bir adres kullanmayı düşünebilirsiniz. Ama şimdi aynı 25000 puanını almak istiyorsanız, 25000/√1=25000 TFI yatırmanız gerekir. Görüldüğü gibi 25 gün boyunca stake edilen 5000 TFI, 1 gün boyunca stake edilen 25000 TFI ile aynı puanı alacaktır.

Dolayısıyla burada iki sonuca varıyoruz:

(1) Stake ettiğiniz TFI miktarınız büyük olmasa da, stake süreniz yeterince uzun olsa bile, bu da TFI puanlarınızı artıracaktır.

(2) TFI stake etme fırsatını erken kaçırdıysanız, stake miktarınızı artırarak TFI Puanlarınızı artırabilirsiniz.

TrustFi ekosisteminin yönetişimi aynı zamanda Sadakat Puanına dayanacak, bu da TFI sahiplerinin Aralık ayında yaklaşmakta olan TrustFi Booster, TrustFi Farmer ve CoinMaker’ın yönetişimine katılma hakkına sahip olacağı anlamına geliyor.

TrustFi, topluluklara mükemmel IDO’ları getirmek için elinden gelenin en iyisini yapacak ve TFI sahipleri için en büyük faydaları yaratacaktır. Bu Yeni Tier Sistemi, 1 Aralık’ta deneme işletimine başlayacak ve Aralık ayında yapılacak olan IDO projesinde kullanılacak.

TrustFi, tüm TFI kullanıcıları için IDO platformu olarak CheersLand Launchpad’i kullanacak ve her zaman kullanıcıların çıkarlarını ön planda tuttuk, bu nedenle listelenen tüm IDO proje müşterileri ile iade edilebilir koşullar imzaladık. TrustFi IDO katılımcılarının, token talep etmemişlerse, TGE’den sonraki 24 saat içinde CEX veya DEX’te listelenen token’ların ardından iade etme başvuruları başlatmalarına izin verilir.

İade edilebilir şartlar hakkında daha fazla bilgi edinin????

https://medium.com/cheersland/initial-gaming-offering-new-mode-combining-gamefi-and-ido-e36e8309e917

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

SHIB, Shiba Inu NFT Oyunu Yaratmak İçin Çalışıyor

kriptopara Binance Coin

Kusama (KSM), Livepeer (LPT) ve Stratis (STRAX) Teknik Analizi | 27 Kasım 2021