in

Gelecek Haftanın En Çok Dikkat Çeken Blockchain Projeleri

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vaat eden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini derledik.

FantomStarter (FS)

FantomStarter, yatırımcılara çığır açan blockchain projelerinde yer almalarını sağlayan bir protokoldür. Yatırımcıların projeler ve ürünler hakkında bilgi edinmelerini, iş planlarını görmelerini ve arkalarındaki şirketlerin ve ekiplerin arka planı hakkında fikir edinmelerini sağlar.

FantomStarter yatırımcıları, uyguladığımız titiz seçim süreci ve küratörlük sistemi sayesinde dolandırıcılık projeleri ve vaporware risklerine karşı sigortalıdır. Yatırımcıları, yalnızca bir zincir için değil, tüm zincirler için en iyi projelere erişebilir. SpookySwap’da halka arzı ve listelemesi gerçekleşecektir.

Başlangıç Marketcap: $254.000

Başlangıç fiyatı: $0.0038

Piyasaya sürüleceği tarih: 25 Ekim 2021

HeroFi (ROFI)

HeroFi, oyuncuların kahramanlar arasındaki PvP/PvE savaşları aracılığıyla token kazanabilecekleri bir mobil aRPG oyunudur. Oyuncuların kriptopara kazanmak için oynayabilecekleri ve oyunlarda NFT kahramanları yaratabilecekleri bir blockchain oyunudur. Tüm kazançlar, tokenler veya NFT’ler olsun, merkeziyetsiz borsalarda kasıtlı olarak alınıp satılabilir.

Oyuncular HeroFi metaverse’e katıldığında, kendilerini Tanrıların ve Kahramanların destansı dünyasına sokma ve yoğun savaşlarda diğer oyuncularla mücadele etme şansına sahip olacaklar. Oyuncuların edindiği varlıklar tamamen oyuncuların kontrolündedir. PancekeSwap’ta listelenecektir.

Başlangıç Marketcap: $100.000

Başlangıç fiyatı: $0.50

Piyasaya sürüleceği tarih: 25 Ekim 2021

Clearpool (CPOOL)

Clearpool, teminatsız likidite kullanımında devrim yaratmayı amaçlayan merkeziyetsiz bir sermaye piyasası çözümüdür. Clearpool gibi merkeziyetsiz çözümler, mevcut kredi piyasasında devrim yaratmak ve aşırı teminatlandırma sorununu çözmek için oluşturulmuştur.

Clearpool, risk yönetimi ve riskten korunma çözümlerini etkin bir şekilde uygulayarak TradFi ve DeFi arasında köprü kurarak kullanıcılar için karşı taraf risklerini en aza indiren etkileyici bir çözümdür. DAO Maker üzerinde satışı yapılacaktır.

Başlangıç Marketcap: $1.614.000

Başlangıç fiyatı: $0.04

Piyasaya sürüleceği tarih: 26 Ekim 2021

Polkapets (PETS)

PolkaPets, sanatsal bir yaratık olarak somutlaşan her PolkaPet’in PolkaPet ekosistemindeki belirli bir projeyi temsil ettiği bir NFT Koleksiyon Kartıdır. Bu yaratığın yetenekleri, davranışları ve güçlü yönleri, o yaratığın temsil ettiği Polkadot projesinin özel vizyonuyla bağlantılıdır.

$PETS tokeni, PolkaPet World ürünleri ve hizmetleriyle etkileşimde bulunmak ve ayrıca yönetim haklarına ve özel satışlara erişime izin vermek için kullanılan bir hizmet tokenidir. Solarbeam, Bondly, Zendit, RedKite, GameFi’de IDO’su yapılacaktır.

Başlangıç Marketcap: $900.00

Başlangıç fiyatı: $0.30

Piyasaya sürüleceği tarih: 26 Ekim 2021

Scallop (SCLP)

Scallop, bireylerin ve işletmelerin hem kript para birimlerini hem de fiat para birimlerini bir dizi yeni ürün ve hizmet aracılığıyla yönetme şeklini düzenlemeyi amaçlayan yeni bir hizmet olarak bankacılık sağlayıcısıdır.

Platform, çeşitli bankacılık ürünleriyle desteklenen güçlü bir birleşik itibari para/kripto hesabı aracılığıyla geleneksel ve merkeziyetsiz finans dünyaları arasındaki sınırları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Mahastarter’da halka arz edilecektir, KuCoin’de listelenecektir.

Başlangıç Marketcap: $1.267.500

Başlangıç fiyatı: $0.15

Piyasaya sürüleceği tarih: 27-28 Ekim 2021

Legend of Fantasy War (LFW)

Legend of Fantasy War, benzersiz bir 3D sıra tabanlı rol yapma çevrimiçi video blok zinciri oyunudur. Oyun, oyun içi öğeleri bloke ederek, oyunculara NFT oyun içi öğelerin sahipliğini sağlar. İlgi çekici bir hikaye ile oyuncular hem kendilerini eğlendirebilir hem de değerli eşyalar toplayabilir, hatta tek başlarına veya başkalarıyla oyun oynarken eşyaların değerini artırabilirler.

Ögelerin blok zinciri sayesinde, NFT’lerin sahipleri Legend of Fantasy War NFT pazarında NFT’lerini şeffaf bir şekilde satabilir, takas edebilir ve açık artırma yapabilir. Oyunun güçlü yönlerinden biri topluluğun doğasıdır. Böylece oyun, oyuncu ve arkadaşlarının sonsuza kadar birlikte ödüllerden yararlanabilecekleri harika bir mekanizma sunuyor. BSC Station ve Polkastarter’da halka satışı olacaktır.

Başlangıç Marketcap: $560.000

Başlangıç fiyatı: $0.2

Piyasaya sürüleceği tarih: 28 Ekim 2021

Swash (SWASH)

Swash; insanların, işletmelerin ve geliştiricilerin, bir havuzda toplayarak, güvenli bir şekilde paylaşarak ve değerini paraya dönüştürerek verilerin gizli değerini ortaya çıkarmasını sağlayan bir araç ve hizmet ekosistemidir. İnsanlar, mahremiyetlerini korurken kazanabilmeleri için verilerini paylaşmaya teşvik edilir. İşletmeler, yüksek kaliteli, sıfır taraf verilerine sürdürülebilir ve uyumlu bir şekilde erişebilir.

Swash

Geliştiriciler, işbirliğine dayalı bir geliştirme çerçevesi içinde sistemleri kolayca kurabilir ve oluşturabilir. Swash, veri sahipliğini yeniden tasarlayarak veri ekonomisinin tüm aktörlerinin veri için şeffaf bir dijital ekosistemde kazanmasını, erişmesini, oluşturmasını ve işbirliği yapmasını sağlıyor. Gnosis Auction’da satışı yapılacaktır.

Başlangıç Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: $0.09

Piyasaya sürüleceği tarih: 29-30 Ekim 2021

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Dogecoin

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Sayesinde İlk Trilyoner Olacağını Söyledi

Aston Villa Token ($AVL) Socios’ta Listeleniyor