in , ,

Geleceğin Freelance Platformu: Hyve Platformuna Kısa Bir Giriş

Hyve, işverenler ile çalışanları birbirine bağlayarak küresel serbest ve iş gücü piyasasındaki mevcut sorunları çözen DeFi merkezli otonom bir ekosistemdir.

Sonuç, ilgili tüm taraflar için maliyetleri büyük ölçüde azaltan, daha geniş bir esneklik sunan, aracıları ortadan kaldıran, şeffaflık ve güvenliği sağlayan topluluk tarafından yönetilen bir sistemdir. Amaç engelleri aşmak ve iş gücü endüstrisinin tam potansiyelini sağlamak.

Sorunlar Ve Çözümler

  • Yüksek Ücretler

Sektör ortalama ücreti, bir ödeme işlemcisi ücretini (Paypal, Banka, Papara vb) hesaba katmadan %25’dir. Bütçenizin 1/3’ü ile 1/4’ü yalnızca ücretlere harcanır. HYVE token’i ile bir iş veya görev ödüyorsanız komisyon % 0’dır. Tek bir Paypal işleminin yüzdesinin altında bir komisyon ile Ethereum ve diğer coinler ile ödeme yapmak da mümkündür.

  • Veri Sızıntıları

Tüm verileriniz merkezi bir sunucuda yaşarken, bir ihlal veya sızıntı olasılığı çok yüksektir ve 4 kişiden 1’i kendilerini en az bir veri ihlalinin kurbanı olarak bulurken bu gerçek bir sorundur. Hyve’da ise Dosyalar ve veriler, merkezi bir sunucuda değil, asimetrik şifreleme kullanılarak şifrelenen IPFS düğümlerinde yaşar. İletişim, aracı olmadan doğrudan taraflar arasında eşler arası gerçekleşir.

  • Yavaş Çözümleme Süreci

Freelance çalışanların kazançlarını bir ödeme işlemcisine çekmek için haftalarca beklemesi olağan ve herhangi bir nedenle bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, Freelance çalışan için ciddi zararlara neden olabilir. Hyve’da, bir iş veya görev biter bitmez kendi paranız için bekleme süresi yok, karmaşık süreçler ve aracı ödeme işlemcisi yok.

  • Düşük Erişim

Küresel bir freelance piyasasının sınırların ötesine geçmesi ve doğru insanları bulma şansını artırması gerekiyor. Bununla birlikte, mevcut pazar lideri Adecco bile 1 / 3’ten daha az ülkeyi kapsıyor. Hyve, uçtan uca bir iş gücü ekosistemidir. Aynı zamanda, temsilciler sürekli olarak adayları ve açık işleri birbirine bağlamak isteyen tam teşekküllü bir işe alım ajansı olarak işlev görür. Hyve, doğası gereği, 1. günden itibaren gerçek anlamda küresel bir kurumdur.

Hyve

Hyve Platformu

  • Müşteri

Müşterinin temel amacı, web sürümü üzerine inşa etmek, daha fazla işlev ve normal bir web tarayıcısı aracılığıyla bir dApp için mümkün olmayan bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır. Dahası, aynı zamanda bir cüzdan, istifleme düğümü ve akıllı gruplama motoru olarak da hizmet eder.

  • Protokol

Hyve Protokolü, doğası gereği kendi kendine doğrulanabilen harici görevleri uygulamanın yeni ve şık bir yoludur. Bir AI, insanların onu eğitmesi için bir iş gönderebilir, protokolü kullanarak özel mikro görev platformunuzu oluşturabilirsiniz, olasılıklar kelimenin tam anlamıyla sonsuzdur.

  • Core

Hyve Core, toplu olarak ekosistemin temelini oluşturan akıllı sözleşmeler ve standartlardan oluşan bir koleksiyondur. Merkezi bir uygulamanın arka uç kısmıyla aynı rolü oynar ve farkı ise herkese açık, doğrulanabilir ve bunun yerine bir dizi açık kural tarafından yönetilir.

Tokenomics

Dolaşımdaki Supply : 34.250.000 HYVE

Maksimum Supply : 100.000.000 HYVE

Pre-Sale ve ICO’da satılan token adeti : 30M

Token dağılımı ise 50M Büyüme Rezervi, 2M Advisorlara, 15M Takıma, *3M Bug Bounty’e.

(* bu meblağ duruma göre tanıtım için kullanılabilecek)

Takım

Tudor Stomff – CEO – https://www.linkedin.com/in/tudor-stomff-a74771bb/

Dominic Burghelea – CTO – https://github.com/dburghelea

Brad Bülent Yaşar – COO – https://www.linkedin.com/in/bradyasar/

Adrian Asevoaia – CFO – https://www.linkedin.com/in/adrian-asevoaia/

Frank Frausto – VP of Digital Marketing – https://www.linkedin.com/in/frankfrausto/

Zac Cheah (Pundi X CEO)  – Advisor – https://www.linkedin.com/in/zibin/

Ortaklıklar

Pundi X, UTU Protocol, Kleros, Kairon Labs, TosDis.

Listelendiği Borsalar

UniSwap, Bilaxy, Gateio, Bithumb ve çok yakında PancakeSwap

Linkler

Web Sitesi : https://hyve.works/

Twitter : https://twitter.com/join_hyve

Medium : https://hyveworks.medium.com/

Global Telegram : https://t.me/hyveworks

Türkçe Telegram : https://t.me/hyveworks_TR

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Bitcoin

Bitcoin Dominance Nedir ? Nasıl Yorumlanır ?

Cardano, Polkadot

Dubai Merkezli Finans Devi Açıkladı: Cardano 20, Polkadot 700 Doları Görebilir