in , , ,

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Kripto Paraları | QNT, HT ve CSPR Analizleri

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdikleri yükselişler ile dikkat çeken Quant (QNT), Huobi Token (HT) ve Casper Network (CSPR) analizlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Quant (QNT)

Son üç haftalık süreçte düzenli olarak yükselişlerini sürdüren Quant (QNT), 185 dolar seviyelerindeki direnci de kırdıktan sonra yeni haftaya da hızlı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz hafta da %24 üzerinde bir kazanç elde eden Quant (QNT), 193 dolar seviyelerinden yaptığı haftalık açılışını 213 dolar seviyelerinden kapattı.

Yükselişlerini devam ettirmesi halinde Quant (QNT), 255 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Olası geri dönüşler halinde 185 dolar direncinin retestini gerçekleştirmek isteyebilir. 185 dolar altında sarkmalar ve kapanışlar halinde ise 154 dolar seviyelerindeki ara desteğe kadar düşüşler yaşanabilir.

Houbi Token (HT)

Geçtiğimiz hafta %80’e yakın bir yükseliş gerçekleştirerek sert bir çıkış gerçekleştiren Huobi Token (HT), 4.07 dolar seviyelerinden gerçekleştirdiği açılışını 7.30 seviyelerinin üzerinde tamamladı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 7.67 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 7.470-7.685 dolar bölgesindeki majör direnci test ediyor.

Bu majör direnç bölgesinin kırılması halinde 9.05 dolar seviyelerine kadar yükselişlerini devam ettirebilir. Huobi Token (HT), olası geri çekilmeler halinde ise 5.87 dolar seviyelerini test ederek güç toplamak isteyebilir. Bu seviyenin altındaki kapanışlarda 4.40 seviyelerine geri dönüş ihtimali olduğu için dikkat edilmesi gerekir.

Casper Network (CSPR)

Uzunca bir süredir yatay ve hacimsiz hareketleri ile gözlerden uzak kalan Casper Network (CSPR), geçtiğimiz hafta sert bir yükseliş hareketi gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekti. Volatil bir hafta geçiren kripto paralar piyasasında %16 üzerinde bir artış gerçekleştiren Casper Network (CSPR), yeni haftaya da hızlı bir giriş yaparak %13 civarında bir artış gösterdi.

0.0547-0.0611 dolar bölgesindeki majör direnci test eden Casper Network (CSPR), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0487 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Majör direnç bölgesinin kırılması halinde 0.1090-0.1180 bölgesine kadar yükseliş trendini sürdürebilir. Olası geri çekilmeler halinde ise 0.0390 seviyelerini destek olarak kullanabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Pozitif Başladı | Güncel Teknik Analiz

Sportzchain, Asya’daki Önemli Partnerleri ile Öne Çıkıyor