içinde ,

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Coin’leri I 21.03.2022

Geçtiğimiz hafta en çok yükseliş gösteren coinlerinin başında gelen Ethereum Classic (ETC, ThorChain (RUNE) ve Aave (AAVE) analizlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Ethereum Classic (ETC)

Geçtiğimiz haftanın en çok yükseliş gösteren cini olan Ethereum Classic (ETC), %50 üzerinde bir artış göstererek dikkatleri üzerine çekti. Düşen trend direncinin kırılması ile başarılı bir retest sonrası hızlı bir şekilde 30.70 direncine kadar ilerledi. Bu direncin de kırılımı ile yükselişlerini devam ettirerek 38.10 ve 40.95 dirençlerini ziyaret etti.

Ethereum Classic (ETC)
Ethereum Classic (ETC) Teknik Analizi | 21.03.2022

Yükselişlerin devam etmesi adına 40.95 direncinin kırılımının izlenmesi önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 48.40 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 38.10 desteğini kullanmaya devam edebilir. Bu destek seviyesinin kaybedilmesi halinde ise 35.80 dolar seviyelerinde oluşturduğu ara destek takip edilebilir.

ThorChain (RUNE)

Geride bıraktığımız son üç hafta içerisinde %150 üzerinde bir kazanç sağlayan ThorChain (RUNE) yükselişlerini devam ettiriyor. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 8.900 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 8.975 dolar seviyelerindeki direnci test ediyor.

ThorCain (RUNE)
ThorCain (RUNE) Teknik Analizi | 21.03.2022

8.975 kırılımının da gerçekleşmesi halinde 11.610 ara direncine kadar yükseliş trendini sürdürebilir. 11.610 ara direncinden bir sonraki direnç seviyesi olarak 13.590 dolar seviyeleri görünüyor. Olası bir çekilme hareketinin gerçekleşmesi halinde ise 7.700 dolar seviyelerini destek olarak kullanabilir.

Aave (AAVE)

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği %30 üzerinde yükseliş ile düşen trend direncinin kırılımını gerçekleştiren AAVE, günlük grafikler üzerinde EMA50 göstergesinin de üzerine çıkarak bu yükselişleri devam ettirebileceğine dair sinyaller veriyor. Yükselişlerin devam etmesi halinde 173 dolar seviyelerindeki direnç ile karşılaşabilir.

Aave (AAVE)
Aave (AAVE) Teknik Analizi | 21.03.2022

173 dolar direncinin kırılması halinde ise 249 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 115 dolar seviyelerinde düşen trend direncini tekrardan test etmek isteyebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin ve Ethereum Tarafında Düzeltme, APE’te Sert Düşüş

ONSTON ($ONSTON) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: ONSTON ($ONSTON) Nedir?