içinde , ,

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Coinleri

Geçtiğimiz hafta içerisinde en çok yükseliş kaydeden Smooth Love Potion (SLP), Shiba Inu (SHIB) ve Ripple (XRP) teknik analizlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Smooth Love Potion (SLP)

Uzun süredir düşüş trendi içerisinde hareket eden Smooth Love Potion (SLP), gerçekleştirdiği güncelleme ile bu düşüş trendi içerisinden çıkmayı başararak yukarı yönlü hacimli bir ivme kazandı.

0.0260-0.0285 bölgesinde bulunan majör direncin kırılımını da gerçekleştiren SLP, bu kırılımın retest’ini de başarılı bir şekilde gerçekleştirerek oluşturduğu yeni yükseliş trendini devam ettirdi. Haftayı %140 gibi yüksek bir kazanç getiri ile tamamlarken; bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0320 seviyelerinden fiyatlanıyor. 0.0335 seviyelerindeki direncin kırılması halinde 0.0395 seviyelerini tekrardan test edebilir. 0.0395 kırılımı halinde ise 0.0455 seviyelerinde ara bir direnç ile karşılaşabilir. Yükseliş trendinin desteğinin kırılması halinde ise 0.0220 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler izleyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu ekibi tarafından yapılan metaverse açıklamaları sonrası hızlı bir şekilde yükseliş ivmesi kazanırken; düşüş trendi içerisinden de sert bir şekilde çıkış gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde %30’lara kadar gerçekleşen yükseliş hareketlerinin daha önceki Shiba Inu (SHIB) analizimde de bahsetmiş olduğum majör direnç bölgesinden gelen reddedilme ile bu kazançların çoğunu geri aldı. 0.00003140-0.00002780 bölgesindeki majör direncin kırılması halinde 0.00003940 seviyelerindeki direnç test edilebilir.

0.00002780 altında gerçekleştireceği fiyatlanmalar halinde ise 0.00002270-0.00002340 bölgesini ziyaret ederek düşen trend direncinin retest aşamasını gerçekleştirmek isteyebilir.

Ripple (XRP)

Dijital Euro derneği olan Digital Euro Association (DEA) ile açıkladığı ortaklık sonrası, pozitif piyasa koşullarını da arkasına alan Ripple (XRP), düşüş trendi içerisinden hızlı bir şekilde çıkmayı başardı.

Amerika’da devam eden davaya rağmen, global çapta çalışmalar yapacağını daha öncesinden duyuran Ripple ekibi, bu çalışmalarına hız kazandırmış gibi görünüyor. Bu sert yükseliş ile birlikte 0.8585-0.9470 bölgesindeki majör direnci test ettikten sonra 0.7840 seviyelerindeki desteğe kadar bir düzeltme hareketi gerçekleştirdi. Bu düzeltme hareketinin de başarılı bir şekilde sonuçlandığı görülmesine rağmen, majör direnç bölgesinin kırılımı yükseliş trendinin devam edip etmeyeceğini gösterecek. 0.7840 desteğinin kırılması halinde ise 0.6560 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Crypto Bull’s ile Huobi Sohbet Saati

Finansal Kurumlardaki Haftalık Gelişmeler | 13.02.2022