in , , ,

Geçtiğimiz Haftanın Dikkat Çeken Kripto Para Projeleri

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdikleri yükselişler ile dikkatleri üzerine çeken kripto para projelerinden Klaytn (KLAY), Aave (AAVE) ve Lido DAO (LDO) analizlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Klaytn (KLAY)

Geçtiğimiz hafta 0.1426 dolar seviyesinden gerçekleştirdiği açılış sonrası 0.1201 seviyelerini test eden Klaytn (KLAY), bu test sonrasında sert bir yükseliş hareketi gerçekleştirerek %100 üzerinde bir kazanım elde etti.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.1870 dolar seviyelerinden fiyatlanan Klaytn (KLAY), dün hafta kapanışı öncesinde yaşanan sert yükseliş ile 0.2509-0.2639 bölgesindeki direnci test etti. Bu bölgenin kırılımında başarısız olan Klaytn (KLAY), 0.2087 ara direncini de gün içerisinde test ettikten sonra geri çekilmeler yaşamaya devam ediyor.

Klaytn (KLAY)’ın 0.2087 ara direncini kırılması halinde 0.2509-0.2639 ve 0.3020-0.3120 bölgelerindeki dirençler takip edilebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 0.1370 dolar seviyelerinde oluşturduğu desteğe kadar düşüşler izleyebiliriz.

Aava (AAVE)

Geçtiğimiz hafta %17 üzerinde bir artış gerçekleştiren Aave (AAVE) yatay hareketlerin gözlemlendiği kripto paralar piyasasında pozitif ayrışanlardan biri diyebiliriz. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 88 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 90.3 dolar seviyelerindeki dirence yakın bir noktadan geri çekilmeler yaşıyor.

Geçtiğimiz hafta kısa vadeli düşüş trendinin kırılımını da gerçekleştiren Aave (AAVE), 90.3 direncini kırması halinde 115 dolar seviyelerine kadar yükselişlerini sürdürebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 75 dolar seviyelerini test edebilir. Bu geri çekilme olasılığının gerçekleşmesi halinde düşüş trendi içerisine geri dönüşler özellikle takip edilmeli.

Lida DAO (LDO)

Geçtiğimiz hafta %15 civarında bir artış ile dikkat çeken projeler arasında yer alan Lido DAO (LDO), bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.555 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 1.538-1.591 dolar bölgesindeki direnç kırılımı için çabalıyor.

Bu direnç bölgesinin kırılması halinde Lido DAO (LDO) 1.950 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükselişlerini devam ettirebilir. Direnç bölgesinden reddedilmesi halinde ise 1.308 ve 1.192 dolar seviyelerinde destekler görünüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Nasıl Başladı? | Güncel Teknik Analiz

PancakeSwap Hesabına Coinbase Wallet Bağlama Rehberi