içinde , ,

Geçtiğimiz Haftaki En Yüksek Fonlama Etkinlikleri

Koinsaati, Veri

Geçtiğimiz haftaki en yüksek fonlama etkinliklerine sahip 14 blockchain projesini yatırımcıları ve detaylarıyla birlikte sizin için derledik.

1inch Network

1inch Network, DeFi alanında en kazançlı, en hızlı ve güvenli işlemleri mümkün kılan merkeziyetsiz protokolleri bir araya getirmektedir. 1inch Network’ün ilk protokolü, birden fazla likidite kaynağında anlaşmaları araştıran ve kullanıcılara herhangi bir bireysel borsadan daha iyi oranlar sunan, merkeziyetsiz borsa (DEX) toplayıcı çözümüdür.

1inch

Etkinlikte 175 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Amber, Alameda Research, Fenbushı Capital, Jane Street, VanEck ve Celcius

Hxro Network

Hxro Network, Solana blokzinciri üzerine kurulu risk tabanlı uygulamalar için merkeziyetsiz bir likidite ağıdır.

Etkinlikte 34 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; SIG, JumpCapita, Alameda Research, Coinbase Ventures ve Blockchain Capital

Iron Fish

Iron Fish, merkeziyetsiz, PoW tabanlı, sansüre dayanıklı ve herkesin erişebileceği bir blokzinciri projesidir. Her işlemde güçlü gizlilik garantilerini desteklemek için tasarlanmıştır.

Etkinlikte 27 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; a16z ve Sequoia

Structure

Structure, cep telefonu kullanıcıları için kripto tabanlı borç vermeyi ve yatırımı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Etkinlikte 20 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Polychain Capital, Bixin Ventures ve Ascensive Assets

Colony

Colony ise Avalanche ekosistem hızlandırıcısı olarak gözümüze çarpıyor.

Etkinlikte 18.5 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Avalanche, Shima Capital, Hashkey Group Bixin Ventures ve GBV

AAG Ventures

AAG Ventures, Play-to-Earn alanında en hızlı büyüyen projelerden biri olan AAG’yi (Achip & Achair Guild) yaratan teknoloji şirketidir.

Etkinlikte 12.5 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Shima Capital, Tribe Capital, Hashkey Capital, Republic ve Portico Ventures

XY Finance

DeFi & Metaverse için zincirler arası takas “aggregator”ı olan XY Finance, kullanıcılara en iyi fiyata verimli zincirler arası swap hizmetleri sunmayı amaçlıyor.

Etkinlikte 12 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Circle, Animoca Brands, Mechanism Capital, Morningstar Ventures, Infinity Blockchain Ventures and Yield Guild

TabTrader

TabTrader, 12.000’den fazla enstrüman, çeşitli analitik araçlar ve kullanışlı bir ara yüz ile 40 borsayı destekleyen bir trade terminalidir. Uygulama, döviz hesaplarını takip etmenize, alım satım yapmanıza, grafikleri analiz etmenize ve fiyat değişiklikleri hakkında anında bildirim almanıza olanak tanır.

Etkinlikte 5.8 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; 100X.VC, Hashkey Capital, Spartan SGH ve Artesian Venture Partners

Solice

Solice, Solana blokzinciri üzerine kurulmuş bir VR Metaverse’dir.

Etkinlikte 4.4 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Three Arrows Capital, Animoca Brands, DeFiance Capital,Alameda Research, Skyvision Capital

Solv Protocol

Solv Protocol, Voucher oluşturulması, yönetilmesi ve ticareti için merkeziyetsiz bir platform sunmaktadır.

Etkinlikte 4 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; The Lao, Spartan, CMS, Defi Alliance ve Shima Capital

Mena Fi

MeanFi, Mean Protocol tarafından desteklenen, self-custody, izin ve güvene gerek olmayan bir web3 bankacılık uygulamasıdır ve dünyanın her yerindeki insanlara ve işletmelere günlük bankacılık ve bireysel yatırım bankacılığı iş akışlarını kolaylaştırmaktadır.

Etkinlikte 3.5 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Three Arrows Capital, Soft Bank, DeFiance Capital, Skyvision Capital, Solar Eco Fund ve Gate.io

Neptune Mutual

Neptune Mutual, olası sermaye risklerine ve akıllı sözleşme güvenlik açıklarına karşı koruma sağlayarak yatırımcıların riske azaltmak için yatırımcılara garantili sabit para likiditesi sağlamaktadır.

Etkinlikte 1.75 milyon dolar topladılar.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Fenbushi Capital, Capital Ventures, Huobi Ventures OKEx Ventures, Gravityx ve Hex Trust

Meta Pool

Meta Pool, NEAR üzerine kurulmuş bir likidite staking protokolüdür. İnsanlar, otomatik staking stratejileri kullanarak Meta Pool ile NEAR token’larını stake ederler ve DeFi NEARverse’de kullanabilecekleri “stake edilmiş NEAR” token’larını alır ya da herhangi bir zamanda NEAR token’larını swap edilebilir.

Etkinlikte toplanan fon açıklanmadı.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Dragonfly Capital, A&T Capital, Move Capital, Skyvision Capital, Blockwall ve DI Ventures

Domi Online

Domi Online, blokzinciri tabanlı play-to-earn modelinde 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur.

Etkinlikte toplanan fon açıklanmadı.

Dikkat çeken yatırımcıları ise; Avalanche, Animoca Brands, Galaxy Interactive, Skyvision Capital, Sıno Global Capital ve Morningstar Ventures

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) Teknik Analizi | 8 Aralık 2021

INO

Veriler Işığında En Kârlı NFT Takasları