içinde , ,

Geçtiğimiz Hafta TOP 100 İçinde En Fazla Yükselen 3 Coin

Kriptopara

Fantom (FTM), AAVE (AAVE) ve Cosmos (ATOM) teknik analizlerimi sizlerle paylaşıyorum. 20-26 Aralık tarihlerinde, CoinGecko verilerine göre, Top 100 içerisindeki, en çok yükselen 3 coin’in teknik analizleri. 

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter : Kripto Kirpi

Fantom (FTM)

Kasım ayının ilk haftasından itibaren düşüş trendi içerisine giren FTM, geçtiğimiz haftayı %55 serinde bir artış ile tamamladı. Genel olarak kararsız bir piyasa görünümü olmasına rağmen bu yükseliş hareketi ile dikkatleri üzerine çekti.

Fantom (FTM) Teknik Analizi

1.4279 dolar seviyelerinde haftalık açılışını gerçekleştirirken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 2.2380 seviyelerinden fiyatlanıyor. 1.90-2.01 bölgesindeki direncin de kırılımını gerçekleştirmiş olması, 2.37-2.53 bölgesindeki bir diğer majör direncin test edilme olasılığını da arttırıyor. Bu hafta içerisinde en yüksek 2.34 dolar seviyelerini görmüştü.

2.37-2.53 bölgesinin kırılması halinde, başarılı bir retest sonucunda 3.02-3.16 bölgesindeki direnci test edebilir. 2.37-2.53 bölgesinden reddedilmesi halinde ise 1.90-2.01 bölgesindeki majör desteğe geri dönüş yaşanabilir.

Aave (AAVE)

Popüler defi platformu AAVE, geçtiğimiz haftayı %45 üzerinde bir artışla tamamlamak üzere. 183 dolar seviyelerinde açtığı haftalık mumu, 280 dolar seviyelerini görerek devam ettirdi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 267 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, dün gerçekleştirdiği yükseliş hareketi ile 249 dolar direncinin de kırılımını gerçekleştirmiş oldu.

Aave (AAVE) Teknik Analizi

Şu anki görüntüde bu kırılımın retest‘ini gerçekleştirmek üzere hareket ediyor. Günlük ve haftalık grafiklerde bu seviyelerde gerçekleştireceği bir kapanış halinde, 315 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Olası bir geri dönüş halinde, 249 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar ise 173 dolar desteğine kadar bir düşüş trendi oluşturabilir.

Cosmos (ATOM)

Geçtiğimiz haftanın en çok yükseliş gösteren kinlerinden biri de ATOM oldu. 22.15 seviyelerinde gerçekleştirdiği açılış sonrası %40 gibi bir yükseliş gerçekleştirerek 31.73 seviyelerine kadar yükseldi.

Cosmos (ATOM) Teknik Analizi

Bu yazının hazırlandığı saatlerde, 31.09 seviyelerindeki direncin kırılımı için çalışırken, bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 36.00-38.70 dolar bölgesindeki majör direnci test edebilir. 31.09 direncinden reddedilmesi halinde ise 27.95 seviyelerindeki desteği test edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 26 Aralık 2021

metaverse

Metaverse İnşa Eden 6 Global Şirket