Geçen Hafta Fiyatı En Çok Yükselen Coin’lerin Fiyat Analizi

Temel Analiz

Haftanın En Çok Yükselen Coinleri

FTM

%107 gibi büyük bir artışla, ilk 100 içerisindeki coin’lerin geçtiğimiz haftanın en çok kazandıranı olmayı başaran FTM, yeni haftaya da hızlı bir giriş yaptı. Haftanın son saatlerinde hızlı bir atak daha gerçekleştirerek 1.17xx direncinin de kırılımını izlemiş olduk.

Bu direnç üzerinde tutunabilmeyi başardığı taktirde 1.45xx-1.60xx seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir. Piyasa üzerinde oluşacak muhtemel bir negatif durum halinde, geri çekilmeler yaşayacak olursa, FTM için ilk destek seviyesi 1.17xx olarak görünüyor. Bu desteğin de kırılımının gerçekleşmesi halinde ise 0.95xx seviyelerinde destek bulabilir.

IOTA

%79’luk bir artış ile ilk 100 içerisinde ikinci sırayı alan IOTA, Nectar yükseltmesi ve otomatik eşleşme özelliğinin tanımlanması ve Hornet güncellemesi gibi bir çok pozitif hareket yaratacak haberler ile haftayı 2.08xx seviyelerine kadar yükseldikten sonra 1.9835 seviyesinde kapattı. Yeni haftanın başlangıcı ile bir miktar sarkma gerçekleştirse de bu geri çekilme hareketi ile 1.72xx desteğinin testini gerçekleştirmiş oldu.

1.72xx üzerinde tutunmayı devam ettirdiği sürece 2.08xx direncini tekrar test edebilir. Bu direncin kırılması halinde ise 2.48xx seviyelerine kadar yükseliş hareketi devam edebilir. 1.72xx altında gerçekleşecek kapanışlar halinde ise 1.48xx seviyelerinde destek bulabilir.

QNT

%70’e yakın bir artışla dikkatleri üzerine çeken QNT, bu yükselişini haftanın son iki gününe sığdırarak adeta bir sürpriz yarattı. Günün ilk saatlerinde dahi yükselişini sürdürürken, 343-357 bölgesinde bulunan olası bir direnci de test ediyor.

Bu direncin de kırılımı gerçekleşir ise 410 dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 301 dolar ve 269 dolar seviyeleri sırası ile destekler olarak görünüyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Enjin Starter Kurucu ve CEO’su Prakash Somosundram ile AMA Etkinliği

kriptopara

Geçen Hafta Fiyatı En Çok Düşen Coin’lerin Fiyat Analizi