Geçen Hafta Fiyatı En Çok Düşen Coin’lerin Fiyat Analizi

kriptopara

XTZ

Piyasa genelinde esen pozitif havaya ve yüksek hacimlere rağmen bu gidişata ayak uyduramayan Tezos (XTZ), %6 civarında bir kayıpla haftayı kapattı. Bu düşüşler esnasında 5.000 dolar seviyelerine kadar da geriledi.

4.690-5.035 bölgesinde bulunan direncin retest aşamasında da başarılı olmasına rağmen 5.520 seviyelerinde bulunan direncin kırılımını gerçekleştiremedi. 5.520 direncinin kırılımı halinde önceki hafta test etmiş olduğu 6.140 seviyeleri tekrar test edilebilir. 4.690 altına gerçekleşecek kapanışlar halinde ise sırası ile 4.350 ve 3.240 destekleri test edilebilir.

CAKE

Hafta içerisinde %15’e kadar kayıplar yaşasa da hafta ortasından itibaren toparlanmaya başlayan CAKE, haftayı da %3’e yakın bir kayıpla kapattı. 24.90 seviyelerindeki dirençten iki kere reddedilmesine rağmen bu yazının hazırlandığı saatlerde 24.40 seviyelerinden fiyatlanacak bu direnci tekrar etmeye çalışıyor.

24.90 direncinin kırılımı halinde 26.50 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş devam edebilir. 24.90 direncinden tekrar reddedilmesi halinde ise 21.60 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş hareketi izleyebiliriz.

FLOW

Bütün bir hafta boyunca yatay seyir ile fiyatlanan FLOW, 23.80-27.00 aralığında git geller yaşadı. Hafta başında %17 civarında bir kayıp yaşasa da bu kayıplarını hızlı bir şekilde telafi ederek haftayı %3 civarında bir kayıp ile kapattı.

Kanal direncinin kırılımı halinde 29 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi gerçekleşebilir. Aşağı yönlü olarak ise 25.40 seviyelerinde kanal ara direnci ve 23.80 seviyelerinde kanal desteği bulunuyor. Kanal direninin kırılımı halinde ise 22.90 seviyelerinde yeni bir destek bulabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Temel Analiz

Geçen Hafta Fiyatı En Çok Yükselen Coin’lerin Fiyat Analizi

Netflix Tarihi: Süreç ve Gerçekler