içinde

Gaziantep FK Fan Token ($GFK) Ön Satışa Çıkıyor: $GFK Token Nasıl Satın Alınır?

Türkiye Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 28 Şubat Pazartesi TSİ 13:00’te Socios App üzerinden $GFK token ön satışa çıkıyor. 1 Euro’dan satışa çıkarılacak olan fan token’ların toplam ön satış arzı 125,000 $GFK olarak belirlendi.

3 bölümden oluşacak ön satış detayları ise şu şekilde:

  • Bölüm 1: 28 Şubat TSİ 13:00’te, kullanıcılar en fazla 20 adet $GFK satın alabilecek. Süre: 72 saat. (3 Mart 2022, TSİ 12:59’a kadar satış devam edecek)
  • Bölüm 2: 3 Mart 2022 TSİ 13:00’te, kullanıcılar en fazla 50 adet $GFK satın alabilecek. Süre: 2 saat. (3 Mart 2022, TSİ 14:59’a kadar satış devam edecek)
  • Bölüm 3: 3 Mart 2022 TSİ 15:00’de, kullanıcılar en fazla 100 adet $GFK satın alabilecek. Süre: 24 saat. (4 Mart Ocak 2022, TSİ 15:00’e kadar satış devam edecek)

Haber, resmi Socios Twitter hesabından böyle duyuruldu:

$GFK Token Nedir?

Gaziantep FK kulübünün resmi fan token’ıdır. $GFK token’a sahip olan kullanıcıların Gaziantep FK kulübü ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

$GFK Token Nasıl Satın Alınır?

$GFK token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $GFK token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

Cüzdan sekmesinden $CHZ token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $GFK token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $GFK token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Lithium Finance 2022 Yılı 1.Çeyrek Güncellemesi

GameFi Guild’leri (Toplulukları) Nedir ?