içinde

GAMI World Nedir ve IDO’larına Nasıl Katılınır?

GAMI World, oyun dünyasını blok zinciri teknolojisi ile birleştiren bir launchpad ve inkübatör platformudur. Oyun ve blok zinciri ekosisteminin önde gelen isimlerini platforma kurucu, danışman ve ortak olarak bünyesinde barındırmaktadır.

Launchpad’in amacı, projeleri hedef kitlelere başarılı bir şekilde sunarak ve proje finansmanına erişerek topluluklarla bağlantı kurmaktır. Platformun temel amacı ise, blok zinciri teknolojisinin sunduğu yenilikçi çözümleri onlara sunarak oyun ekosistemindeki paydaşların gelişimine katkıda bulunmaktır.

GAMI platformuna başvuranlar, inkübasyon sürecine katılmayı veya IDO sürecini launchpad aracılığıyla hemen başlatmayı seçebilirler. GAMI, launchpad sürecine katılmaya hak kazanan projelerden IDO süreçlerinde toplanan miktardan önceden belirlenmiş bir yüzdeyi hizmet bedeli olarak alır.

GAMI kullanıcıları, launchpad’e katılmak için GAMI tokenlerini stake etmelidir. Bu tokenler, projelerin launchpad süreçlerine dahil olup olmayacağını ve bir tier sistemi aracılığıyla dahil olacakların haklarını belirlemek için kullanılır.

GAMI yol haritasını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz:

GAMI World
GAMI World Yol Haritası

GAMI World IDO’larına Nasıl Katılınır?

GAMI üzerinde gerçekleşecek IDO’lara katılabilmek için birinci şart bir Tier’a dahil olmak gerekmektedir. Bunun yolu websitesinde bulunan Tier sisteminde belirtilen token adetlerinden geçmektedir. Örneğin, 1. seviye Tier’ı olan Rare Tier’ına dahil olmak için öncelikle 300 token almak, ardından bu tokenları stake etmek gerekmektedir.

İlgili Tier’ların ihtiyaç duyduğu tokenları stake ettiğinizde, o Tier’a dahil olmuş oluyorsunuz. IDO’ya katılmak için geriye kalan tek adım, IDO’dan birkaç gün önce açılan Whitelist’e katılmak ve ardından IDO gününü beklemektir.

IDO’ya katılım için KYC yapmanız gerektiğinizi de lütfen unutmayın.

GAMI Tier Sistemi

GAMI World
GAMI World Tier Sistemi

GAMI Tokenomisi

GAMI World
GAMI World Tokenomisi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Kriptopara

Terra (LUNA) ve Anchor Protokol (ANC) Teknik Analizi | 20 Aralık 2021

Haftanın Lansmanları

Yakında Piyasaya Sürülecek En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 20 Aralık 2021