in , ,

GAMI World Art Arda IDO Duyurdu

GAMI World

Son zamanların dikkat çeken Launchpad’lerinden GAMI World yoğun bir gündem ile üç tane IDO’sunu art arda duyurdu. Duyurulan IDO’lar Light Year, AgeOfGods ve Tank Wars Zone oldu. Bu yazımızda GAMI World’ü ve IDO’su duyurulan projeleri tanıttık.

GAMI World, oyun dünyasını blok zinciri teknolojisi ile birleştiren bir launchpad ve inkübatör platformudur. Oyun ve blok zinciri ekosisteminin önde gelen isimlerini platforma kurucu, danışman ve ortak olarak bünyesinde barındırmaktadır.

Launchpad’in amacı, projeleri hedef kitlelere başarılı bir şekilde sunarak ve proje finansmanına erişerek topluluklarla bağlantı kurmaktır. Platformun temel amacı ise, blok zinciri teknolojisinin sunduğu yenilikçi çözümleri onlara sunarak oyun ekosistemindeki paydaşların gelişimine katkıda bulunmaktır.

GAMI kullanıcıları, launchpad’e katılmak için GAMI tokenlerini stake etmelidir. Bu tokenler, projelerin launchpad süreçlerine dahil olup olmayacağını ve bir tier sistemi aracılığıyla dahil olacakların haklarını belirlemek için kullanılır. En düşük tier için stake etmeniz gerek token sayısı 300 $GAMI’dir.

Light Year (LC)

Light Year, blockchain tabanlı bir uzay strateji oyunudur. Doğal kaynakları madencilik, uzay gemileri yapma, diğer oyuncularla savaşma ve ticaret yapma, ittifaklara veya uluslara katılma, oyun oyunculara en çılgın uzay keşfi deneyimini getiriyor.

GAMI World
GAMI x Light Year

Ayrıca, kaputun altında, kullanıcıların kripto varlıklarını stake etme getirisini en üst düzeye çıkaran, kazanılması gereken bir DeFi farming protokolüdür.

  • IDO Tarihi: 29 Aralık
  • Token Fiyatı: 0.15 $ (Public Sale)
  • Vesting: TGE’de %40, daha sonra 2 ay boyunca aylık %30

Tahsis havuzuna katılım 28 Aralık TSİ 12.00’da başlar ve 29 Aralık TSİ 12.00’da biter.

AgeOfGods (AOG)

AgeOfGods bir casual NFT RPG Aksiyon Kart Oyunudur. Oyuncular kişiselleştirilmiş bir Gods yani Tanrılar takımı oluşturur ve benzersiz Ödüller otomatik farming sistemi ile seviye atlar.

GAMI World
GAMI World x AgeOfGods

Premier Game Studio tarafından geliştirilen Yeni Nesil Aksiyon NFT Kart Oyunu AgeOfGods, 6.6 milyon oyuncu sayısı başarı öyküsünün temellerini kullanan ve bunu bir Blockchain tokenonomisi, play-to-earn ve Idle Game mekaniği ile birleştiren AFKArena’dan ilham alan bir oyundur.

  • IDO Tarihi: 28 Aralık
  • Token Fiyatı: 0.12 $ (Public Sale)
  • Vesting: TGE’de %10, daha sonra 3 ayda boyunca aylık %30

Tahsis havuzuna katılım 27 Aralık TSİ 12.00’da başlar ve 28 Aralık TSİ 12.00’da biter.

Tank Wars Zone (WBOND)

Tank Wars Zone, blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiş heyecan verici ve görsel olarak canlandırıcı bir aksiyon oyunudur.

GAMI World
GAMI World x Tank Wars Zone

Çeşitli oyunlarla, yalnız oynayabilir veya arkadaşlarınızı toplayabilir, bir takım oluşturabilir ve başkalarıyla savaşırken sadece NFT’lerinizi oynayarak veya stake ederek para kazanabilirsiniz.

  • IDO Tarihi: 18 Ocak

Şimdilik sadece tarih açıklandı. Diğer detaylar ise sonra açıklanacak.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

ABD Senatörü, 2022’de Bitcoin İçin Yasa Tasarısı Sunacak

ABD’de Bitcoin Madenciliği ile Veri Merkezi İnşa Edilecek