içinde

GameStation CEO’su Jason Kovar ile AMA Etkinliği

GameStation projesi CEO’su Jason Kovar 11 Kasım 2021 Perşembe Türkiye saati ile 20.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Jason Kovar, CEO of GameStation project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Thursday, November 11, 2021 at 20.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

KoinSaati: Merhaba Jason 🙋🏻‍♂️, topluluğumuza hoşgeldin, seni burada görmekten mutluluk duyuyoruz. umarım harika bir gün geçiriyorsundur.

Hello Jason 🙋🏻‍♂️, welcome to our community, we are pleased to see you here. I hope you are having a great day.

Jason Kovar: Çok teşekkür ederim!!!!

Thank you so much!!!!

KoinSaati: AMA oturumumuzdan önce kısaca kendinizi tanıtmak ister misiniz? 👀

Before our AMA session, would you like to introduce yourself briefly? 👀

Jason Kovar: Benim adım Jason Kovar ve GameStation’ın CEO’suyum. Benim background’ım dünya çapındaki şirketler için pazarlama yapmak. Birkaç yıl önce kriptoya geçtim ve pazarlamalarını geliştirmek isteyen farklı kripto şirketlerine danışmanlık yaptım.2 yıl önce GameStation (GS) üzerinde çalışmaya başladık ve yakın zamanda piyasaya sürdük ve sonuçlardan daha mutlu olamazdık.

My name is Jason Kovar and I am the CEO of GameStation. My background is marketing for corporations around the world. I moved into crypto several years ago and acted as an advisor to different crypto companies who wanted to improve their marketing. We started working on GameStation (GS) 2 years ago, and we recently brought it to market and could not be happier with the results.

KoinSaati: Merhaba Arkadaşlar,
GameStation projesi CEO’su Jason Kovar, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Jason, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!
Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz Jason, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1458078641175269382) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/GameStationIO hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Jason Kovar, the CEO of GameStation project, is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Jason, thank you for accepting our invitation to answer the questions about GameStation project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask Jason our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Jason answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Jason will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/koinsaati/status/1458078641175269382) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/GameStationIO Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

KoinSaati: S1- GameStation projesinin nasıl ortaya çıktığını ve neleri hedeflediğinizi bize kısaca anlatır mısın?

Q1- Could you briefly tell us about the creation process of the GameStation project and what is its main objective?

Jason Kovar: Evet! bunu sizin için özetleyeceğim. Proje, 2 yıl önce, birincil hedefi, dünya çapındaki insanların para kazanmalarına yardımcı olmak üzere başladı. COVID’nin başlamasıyla, oyna-kazan oyun modeli, uygulanabilir bir gelir kaynağı olduğunu kanıtladı. Dünyanın her yerindeki insanlar artık evde kalabiliyor ve en sevdikleri şeyi yaparak, yani oyun oynayarak faturalarını ödemek için para kazanabiliyor.
GameStation, GameFi için One-Stop-Shop olmayı hedefliyor. GameStation, takımların, en sevdikleri oyunları geliştirmeye katılmaya odaklanan benzer zihinlerden oluşan bir topluluk oluştururken, oyna-kazan (P2E) blokzinciri oyunlarını geliştirmelerine ve başlatmalarına olanak tanır.
GameStation topluluğu, oyunlaştırılmış bir GameFi launchpad paneli aracılığıyla bu yeni projelere katılabilir. Ayrıca en sevdikleri oyunların özel satışlarına erişebilir, etkinlikler düzenleyebilir ve diğer oyunculara karşı rekabet edebilirler.

Yes, I will outline this for you. The project began aver 2 years ago with the primary goal of helping people around the world to make money. With the onset of COVID, the Play to Earn gaming model has proven itself to be a viable source of income. People everywhere are now able to stay home and make money to pay their bills by doing what they love most – playing games. GameStation aims to be the One-Stop-Shop for GameFi. GameStation allows teams to develop and launch their play-to-earn (P2E) blockchain games while creating a community of like minds focused on participating in developing their favorite games. The GameStation community can participate in these new projects through a gamified GameFi launchpad. They can also access private sales of their favorite games and organize events and compete against other players.

KoinSaati: Hepimiz oyun oynamayı severiz 🎮, çocukken muhtemelen hepimiz oyun oynayarak para kazanmayı hayal ederdik haha. P2E bunun için harika bir fırsat ve GameStation’ın kusursuz bir hedefi var 💪🏻🌟

We all love gaming 🎮, when we were kids, probably we all dreamed of getting paid by playing games haha. P2E is a great opportunity for this and GameStation has an impeccable objective 💪🏻🌟

Jason Kovar: Doğru!?!?!? Çocukken boş zamanlarımda evde oyun oynayarak para kazanmanın nasıl bir şey olduğunu hayal edemiyorum. İnanılmaz.

Right!?!?!? I cant imagine as a kid what it would have been like to make money playing games at home in my spare time. Amazing.

KoinSaati: hahah aynen!!! şimdi sıradaki soruma geçiyorum 🔥

hahah exactly!!! now to my next question🔥

Jason Kovar: Bu videoyu seviyorum.

Love this video.

KoinSaati: S2- GameStation farklı özelliklere sahip olduğu için dikkat çeken bir proje olarak göze çarpıyor. GameStation platformunu diğerlerinden ayıran belirgin özelliklerini bizlere anlatabilir misin?

Q2- GameStation stands out as a remarkable project because it has different features. Can you tell us about other features that distinguish the GameStation platform from its competitors?

Jason Kovar: Teşekkürler. Evet, GS’nin platform protokolünde yerleşik birçok heyecan verici özelliği var.
Platformda bir launchpad, oyun içi varlıkları takas etmek, ödünç vermek ve ödünç almak için bir pazar ve yol haritasıyla birlikte bir topluluk etkinliği ve turnuva sistemi bulunuyor.
GameStation, halihazırda yapım aşamasında olan güçlü bir proje hattına sahip zincirden bağımsız bir platformdur.
Diğer iş modellerinden farklı olarak amacımız rekabeti kırmak değil, onlarla çalışmaktır. Bu şekilde, kripto oyun topluluğuna daha sağlam oyunlar getirebilir ve oyun ekosistemini bir bütün olarak genişletmeye yardımcı olabiliriz.
Oyun oynamaktan ne kadar çok insan para kazanırsa, GameStation gibi daha başarılı launchpad’ler doğal olarak o kadar başarılı olacaktır. İleride olacaklar için oldukça iyimseriz.

Yes!!!! Thank you for asking. GS has many exciting features built into its platform protocol. The platform features a launchpad, a marketplace to trade, lend, and borrow in-game assets, and, along with its roadmap, a community event & tournament system. The platform features a launchpad, a marketplace to trade, lend, and borrow in-game assets, and, along with its roadmap, a community event & tournament system. GameStation is a chain agnostic platform with a strong pipeline of projects already in the works. In contrast to other business models, our goal is not to crush our competition, but to work together with them. In this way, we can get more solid games out to the crypto gaming community and help expand the gaming ecosystem as a whole. ….. So, the more people that make money from playing games, the more successful launchpads like GameStation will naturally become. We are very optimistic about what is ahead.

KoinSaati: Aah, anlıyorum, işbirliği anahtardır, kripto oyun ekosistemini genişletmeye yardımcı olma fikrini sevdim 🤩

Aah I see, collaboration is the key, loved the the idea of helping to expand the crypto gaming ecosystem 🤩

Jason Kovar: Her şeye hükmetmeye çalışmaktan daha mantıklı, değil mi?Bu şekilde herkes kazanır!

It makes more sense than trying to dominate everything, right? This way, everyone wins!

KoinSaati: S3- GameStation projesini incelerken, platformun “Oyun geliştiricileri için sorunsuz çözümler sunmak” söylemiyle yola çıktığını görüyoruz. Ne tür çözümler sunulduğunu bize anlatabilir misin?

Q3- While examining the GameStation project, we see that the platform has a motto “Providing seamless solutions for game developers”. Can you tell us what kind of solutions are offered?

Jason Kovar: Tabi ki. Oyun stüdyolarının veya geliştiricilerin kullanması gereken mevcut model, insanların girmesi için çok yüksek ve engelleyici bir eşiğe sahip olduğu için biraz eski.
GameStation, oyunları yayıncıların elinden alma ve daha geniş oyun ve kripto topluluğuna sunma gücünü alıyor. Geleneksel oyun yaratma modelinde, bir fikir fon arayacak, geliştiriciler oyunlarını sunacak ve yayıncı daha sonra oyunu yayınlayacak ve bir oyun topluluğuna pazarlayacaktır. Döngünün sonunda, yayıncılar genellikle kârdan aslan payını alırlar.
GameStation, harika bir fikri olan herkesin oyunlarını halka duyurmak için ihtiyaç duydukları her şeye erişmesine izin vererek bu sorunu azaltmaya yardımcı olur. Bu şekilde oyunlar, oyuncuları gerçekte sahip oldukları dijital varlıklarla ödüllendirebilir ve bu varlıklar, oynanabilirliği geliştirmek için kullanılabilir veya kâr amacıyla ikincil pazarlarda satılabilir.
Yani aslında yapacaklarımız ile geleneksel modellerin yapacakları arasında çok büyük bir fark var…. Ki bunu seviyoruz!

Sure thing, ok. The current model that gaming studios or developers have to use is a bit antiquated in that it has a very high and prohibitive bar for people to enter. GameStation is taking the power to make games out of publisher hands and putting it into the wider gaming and crypto community. In the traditional model of game creation, an idea would seek funding, developers would submit their games, and the publisher would then release and market the game to a gaming community. At the end of the cycle, publishers usually end up with the lion’s share of profits. Gamestation helps to mitigate this issue by allowing anyone with a great idea access to everything they need to get their game out to the public. In this way, games can reward players with digital assets that they actually own, and these assets can be used to enhance gameplay or sold on secondary markets for a profit. So essentially, there is a huge delta between what we will do and the conventional models will do…..Which we love!

KoinSaati: Kulağa çok ilginç geliyor. Projenizde kriptonun asıl amacını, aracıyı kesmek, kullanıcı ile doğrudan iletişim kurmakta görüyoruz 🙌🏻💛

Sounds very interesting. We see the main purpose of crypto in your project, cutting the middleman, direct communication with the user 🙌🏻💛

Jason Kovar: kesinlikle! Anladın. Endüstrileri bozmanın ve insanlara daha iyi sistemler getirmenin harika bir yolu.

exactly! You nailed it. Great way to disrupt industries and bring better systems to people.

KoinSaati: S4- GameStation platformu ile oyunseverler ve oyun geliştiriciler aynı platform üzerinden kazanç sağlayabilecekler mi? Hem oyun severler hem de oyun geliştirenler için ne tür avantajlarınız olduğunu açıklar mısın?

Q4- With the GameStation platform, will gamers and game developers be able to earn on the same platform? Can you explain what kind of advantages you have for both gamers and game developers?

Jason Kovar: Evet hem oyuncular hem de geliştiriciler GS platformunda para kazanacaklar.
Örneğin, GS geliştiriciler için işleri anahtar teslimi, kolay ve stratejik hale getirir. GS platformunda tam inkiübasyona erişebilecekler veya oyun yayınlanmaya hazırsa Pazar yerine gidebilirler. Oyunları için fon bulabilir, danışmanlardan yardım alabilir, yasal, pazarlama, iş geliştirme ve derin oyun bağlantılarına erişim sağlayabilirler.
Oyuncular ve topluluk için modelimiz oyunlaştırılacak, böylece eğlenceli olacak ve oyunculara para kazanma fırsatı sunacak. Gamestation onlar için bir kazanç çünkü #GameFi inkübatörü, pazar yeri ve launchpad platformu, bağımsız oyna-kazan (P2E) geliştiricilerine ve oyuncularına ekonomik teşviklerle oyun fikirlerini oynanabilir bir ürüne dönüştürmelerine yardımcı olacak.
Oyunların inkübasyonu ve piyasaya sürülmesi için yeni modelde, yeni fikirler geliştirme ekiplerini birleştiriyor, finansman pazardan ve kitle fonlamalı ön satışlardan geliyor ve geliştiriciler ve oyuncular topluluğu bir oyun başarılı hale geldikçe zenginliği paylaşıyor ve oyunla ilişkili token’lar ve NFT’LER değer kazanıyor.

Yes, gamers and devs will both make money as a win-win on the GS platform. For example, GS makes things turnkey, easy, and strategic for the devs. They will have access to full incubation on the GS platform, or they can just go to market if the game is ready to go live. They can get funding for their games, get help from advisors, get access to legal, marketing, business development and deep gaming connections to name a few. For the gamers and community, our model will be gamified so it will be fun and provide the opportunity for gamers to make money. Gamestation is a win for them because its #GameFi incubator, marketplace, and launchpad platform will help independent play-to-earn (P2E) developers and players transform ideas for games with economic incentives into a playable product. In the new model for incubating and launching games, new ideas unite development teams, funding comes from the marketplace and crowdfunded presales, and the community of developers and gamers share the wealth as a game becomes successful and the tokens and NFTs associated with the game appreciate in value.

KoinSaati: S5- Sizce “Play to Earn” oyunlardaki ilgi ve yükseliş daha nereye kadar sürecek? GameStation platformu ile bu yükselişe nasıl bir katkı sağlayabileceğinizi anlatır mısın?

Q5- How long do you think the increasing popularity for “Play to Earn” games will last? Can you tell us how you can contribute to this interest with the GameStation platform?

Jason Kovar: Güzel bir soru daha. GS’de yakın zamanda P2E modelinin sonunu görmüyoruz çünkü en büyük ve en güçlü oyun stüdyoları blockchain, Gamefi ve P2E oyunlarına kripto entegrasyonu ile nasıl dahil olunacağını araştırıyor. Büyük stüdyolardan herhangi biri bu hamleyi yaptığında, çok sayıda oyuncu bir gün uyanacak ve en sevdikleri oyunun artık P2E modeli etrafında toplandığını görecek.

GS, oyun topluluklarına en iyi oyunlardan ve en yaratıcı fikirlerden bazılarını önceden getirerek oyun alanına bir bütün olarak katkıda bulunmaya yardımcı olur. Her yıl daha fazla kripto sektöründe bulunmayan oyuncular kriptoya geçiyor. Fikir liderleri olarak GS, P2E alanının olgunlaştıkça nasıl gelişmesi gerektiğine dair bir çerçeve sağlamaya yardımcı oluyor. Sektör lideri olarak GS, genişlemek ve oyunculara para kazanmak için daha iyi seçenekler sunmak için alandaki en iyi bilinen isimlerden bazılarıyla birlikte çalışıyor.

Another good question. At GS, we do not see an end anytime soon to the P2E model because the largest and most powerful gaming studios are researching how to get involved in blockchain, Gamefi and P2E games with crypto integration. Once any of the large studios makes this move, a huge number of gamers will one day wake up to find their favorite game is now centered around the P2E model. GS helps to contribute to the gaming space as a whole by preemptively bringing some of the best games and most creative ideas to the gaming communities. Every year more and more non crypto gamers are switching over to crypto. As thought leaders, GS is helping to provide a framework for how the P2E space should develop as it matures. As industry leaders, GS is working with some of the best known names in the space to expand and provide better options for gamers to make money.

KoinSaati: Açıklamaların için teşekkürler Jason! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations Jason! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

KoinSaati: S6- Katılımcıların pek çoğu projenizin Tokenomics değerlerini merak ediyor. $GAMER tokeninin platformdaki kullanım şeklini ve bu tokene sahip olanlar için sağlayacağı avantajları açıklayabilir misin?

Q6- Many users are curious about the Tokenomics ​​of your project. Can you explain how the $GAMER token is used on the platform and what are the benefits for its holders?

Jason Kovar: Bu nedenle, tokenomik konusunda özellikle heyecanlıyız. Kesinlikle. GS token’ı GAMER’dır. $GAMER token’ı, GameStation ekosisteminde bir koordinasyon mekanizması olacaktır. Launchpad’de en yeni oyunlara erişmek için, topluluk içinde etkinlikler ve turnuvalar düzenlemek için ve pazarda oyun içi öğeleri takas etmek ve ödünç vermek ve ödünç almak için kullanılacaktır.

100m GAMER token’ı vardır.
Bunlar, onları tutanların ortaklarımızdan NFT drop’ları alacakları şekilde sistemleştirilecektir. Token ayrıca platforma güç sağlar. Yardımcı programları özel satışlara erişmek, pazarda ticaret yapmak ve uygulandığında topluluk etkinlikleri oluşturmak ve bunlara katılmaktır.

GAMER token’ları ekosistemin merkezinde olacak ve onları elinde tutan herkese birçok ödül verilmesi bekleniyor. Gelecekte, çalışmamızda token’imize daha fazla fayda sağlayacak birkaç ortaklığımız var.

Ayrıca deneyimi oyunlaştırma üzerinde çalışıyoruz. Bu, token’ı her şeyin merkezine koyacaktır. Bu oyunlaştırılmış etkileşim, topluluğu kripto/oyun alanının henüz görmediği bir şekilde kaynaştıracak. Önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla haber gelecek, bu yüzden bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun.

So with the tokenomics, we are particularly excited about these. The GS token is GAMER. The $GAMER token will be a coordinating mechanism in the GameStation ecosystem. It will be used in the Launchpad to access the newest games, within the community to organize events and tournaments, and in the marketplace to trade and lend & borrow in-game items. There are 100m GAMER tokens.These will be systemized where those who are holding them will receive NFT drops from our partners. The token also powers the platform. Its utilities are accessing private sales, trading in the marketplace, and, when implemented, creating and participating in community events.GAMER tokens will be at the center of the ecosystem and lots of rewards are expected to go to everyone holding them. In the future we have already several partnerships in the work that will bring more utility to our token.We are also working on gamifying the experience. This will put the token at the center of it all. This gamified interaction will fuse the community together in a way that the crypto/gaming space has not yet seen. More news is coming over the next few weeks so make sure to stay tuned.

KoinSaati: Cevaplarınız için çok teşekkürler Jason, şimdi sıra topluluğumuzda. Topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra yanıtlamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar yanıtlayabilirsiniz ancak yanıtladığınız ilk 5 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın 👀 bu yüzden topluluğa geri cevap vermek için dikkatlice seçmenizi öneririm 🧡

Thank you so much for your answers Jason, now it’s our community’s turn. After our community finishes asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded 👀 so I suggest you to choose carefully to give back to community 🧡

Jason Kovar: Tamam hadi yapalım.

Ok lets do it.

Kapil Sharma: Kickstarter of Gaming’in anlamı nedir?

What is the meaning Kickstarter of Gaming.

Jason Kovar: Kickstarter of Gaming, Kickstarter’a atıfta bulunur. KS, harika fikirlerin finanse edilmesine ve başlatılmasına yardımcı olan bir projedir. Sevdiğimiz bir oyun bulduğumuzda, onlar için aynı tür şeyleri yapmasına yardımcı oluyoruz. Oyun topluluğumuzun para kazanmasına yardımcı olabilecek gerçek bir projeyle piyasaya çıkabilmeleri için tüm süreç boyunca onlara yol gösteriyoruz.

The Kickstarter of Gaming is in reference to Kickstarter. KS is a project that helps to get great ideas funded and launched. Once we find a game we like, we then help to do the same type of things for them. We walk them through the whole process so that they can go to market with a real project that can help our gaming community make money.

Powerful Police: Şimdiye kadarki ortaklıklarınızı ve gelecekteki ortaklıklarınızı kısaca anlatabilir misiniz?

Can you briefly describe your PARTNERSHIP so far and upcoming partnerships?

Jason Kovar: Çalışmalarda bazı epik ortaklıklarımız var. FOMOcraft, Mantra Dao, Ferrum, The Pluto Alliance, Horizen (ZEN) ile uyum sağladık ve P2E alanında büyük bir etki yaratabilecek 2 çok büyük stüdyo ile iletişim halindeyiz. Sorunuz için teşekkürler.

We have some epic partnerships in the works. We have aligned with FOMOcraft, Mantra Dao, Ferrum, The Pluto Alliance, Horizen (ZEN), and are in communication with 2 very large studios that can make a huge impact on the P2E space. Thanks for your question.

MR. BOSS: Audit sertifikanız var mı yoksa projenizin güvenliğinin daha güvenli ve güvenilir olması için projenizin denetimine mi çalışıyorsunuz?

Do you have AUDIT certificate or are you working to AUDIT your project, so that the security of the project becomes more secure and reliable?

Jason Kovar: Harika soru. Evet, sözleşmelerimizi başarıyla denetleyen Zokyo ile ortak olduk. Ayrıca, birçok kez başarıyla denetlenmiş olan Mantra Dao’nun sözleşmelerini de kullandık.

Yani çifte güvenlik gibi çünkü bilgisayar korsanlarından korunma oyun alanında bizim için çok büyük bir sorun.

Great question. Yes we partnered with Zokyo who successfully audited our contracts. In addition, we also used contracts from Mantra Dao, who have been audited successfully many times as well.

So its like double security because protection from hackers is a huge issue for us in the gaming space.

Ravindra Sharma: Gamestation neden bağış toplama modelini seçti? Kickstarter of Gaming. Ve bu çok eski bir model!!!

Why Gamestation chose the fundraising model as a Kickstarter of Gaming. Which is very old model!!!

Jason Kovar: Oyunun Kickstarter’ı eski bir model olabilir ama işe yarayan bir model. Projeler gelip finanse edilebilir. Geleneksel oyun alanında böyle bir şey çalışmaz.

Oyun dünyasının KS’si olarak projeler, stüdyolar veya geliştiriciler gelip oyunlarını tamamlamak için hizmetlerimizi ve araçlarımızı kullanabilir ya da canlı yayına geçmeye hazırlarsa pazara gidebilirler.

Topluluk oyunların sahibi olduğu ve onları oynarken para kazandığı için herkes kazanır.

The Kickstarter of gaming ay be an old model but its a model that works. Projects can come and get funded. In the conventional gaming space, it doesnt work anything like this.

So as the KS of gaming, projects, studios or devs can come and either use our services and tools to complete their game, or they can just go to market if they are ready to go live.

Everyone wins because the community owns the games and makes money while playing them.

mariachimadness: Şimdiye kadar başardıkların harika. Sadece oyun endüstrisinin “pay to play” den “play to earn” ya kadar olan sürecini merak ediyorum. Fikirlerinizi paylaşırsanız seviniriz..

What you’ve managed so far is awesome. Just wonder about the process of gaming industry from “pay to play” to “play to earn”. Would appreciate if you share your ideas..

Jason Kovar: Tüm sektörün kısa sürede bu modele geçtiğini görüyoruz. NFT’ler gitmiyor ve sadece büyüyecek.

Axie’nin başarısı, konsepti ve modelin işe yaradığını kanıtladı.

Gamestation, geliştiricilerin ve stüdyoların oyunlarına blok zinciri uygulaması, oyun içi bir ekonomi yaratması ve Play to Earn modelini insanların evde kalmak ve çalışmak için günlük işlerini bırakacakları şekilde kullanmaları için tek durak noktasıdır.

We see the entire industry moving to this model in a short amount of time. NFTs are not going away and are only going to grow.

The success of Axie has proven the concept and that the model works.

Gamestation stands as a one stop shop for devs and studios to implement blockchain into their games, create an in game economy, and utilize the Play to Earn model in a way that people will be leaving their day jobs to stay at home and work in the metaverse

Jason Kovar: Tamam, bu 5 tanesi! Gönderilen tüm sorular için teşekkürler…hepsi çok iyiydi!

Ok, thats 5 of them! Thank you for all the questions posted…they were all very good!

KoinSaati: bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz ☺️, bu akşam sizi burada ağırlamak benim için bir zevkti, size ve GameStation’a başarılar dilerim 💪🏻, gelişmeleri yakından takip edeceğiz 🤩

thank you for being with us ☺️, it was a pleasure to host you here this evening, I wish you and GameStation the best 💪🏻, we’ll follow the updates closely 🤩

Jason Kovar: Hepinize teşekkür ederim. Burada olmak mutlak bir zevkti. Sizinle konuşma şansını yakaladığım için mutluyum. Ve bir noktada geri gelmeyi çok isterim. sence sakıncası yoksa.

Was an absolute pleasure to be here. I really appreciate the chance to talk with you. And would love to come back at some point in time. if its ok with you.

Jason Kovar: Kesinlikle tamam 😄

It is most definitely ok 😄

Game Station hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Web site: https://www.gamestation.io
Telegram: https://t.me/gamestationio_official
Twitter: https://twitter.com/gamestationio
Medium: https://medium.com/gamestationio

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Hindistan, Ödemeler için Bitcoin’i Yasaklayacak, Bir Varlık Olarak Yasallaştıracak

DeFi 2.0

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) 2.0 Nedir?