in ,

GameFi, The Unfettered IDO’sunu Duyurdu

Play2Earn, NFT ve metaverse konseptlerine sahip AA kalitesinde hikaye tabanlı bir oyun olan The Unfettered, IDO yapıyor. Yapılan duyuruya göre IDO kayıt zamanı, 28 Nisan 08.00’de (TSİ) tarihleri arasında başlayacak ve 8 Mayıs 2023 12.00’ye (TSİ) kadar devam edecek. 

150.000 SOULS tokenin satışa çıkarılacağı IDO etkinliğinde token başına fiyat 0,009 USDT olarak belirlendi. Polygon ağı üzerinde gerçekleştirilecek olan IDO; Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Hong Kong, Kongo, İran, Myanmar, Sudan, Irak, Fildişi Sahili, Kuzey Kore, Suriye, Zimbabve, Küba, Belarus ve Liberya’da kısıtlanacak. 

Kullanıcıların IDO’ya katılmak için GAFI token stake ediyor olması aranan şartlar arasında yer alıyor. 

IDO’ya katılmaya hak kazanan kullanıcılar 8 Mayıs tarihinde açıklanacak. IDO tarihi ise 9-10 Mayıs 2023 olarak belirlendi. 

Açıklanan bilgilere göre hak kazanma programı 3 aylık linear vesting olarak gerçekleştirilecek ve TGE’de %25 kilit açma olacak. 

Oyunculara sürükleyici ve zorlu bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanan Unfettered, oyun özgürlüğünü misyon olarak edinmiştir. Unfettered’ın vizyonu ise adil ve şeffaf bir oyun ekosistemi yaratmaktır. 

Deflasyonist bir ekonomiye sahip olan proje, oyun dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen deneyimli bir ekibin ürünü. The Unfettered, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında 2,5 milyon dolarlık bir fon topladı. Yatırım turu, Vendetta Capital ve Icetea Labs ortak liderliğinde gerçekleşti. 

Yatırım turuna katılanlar arasında ise Animoca Brands, Morningstar Ventures, Bridge Mutual, FomoCraft, Paribu Ventures, Paracahin Ventures ve çok daha fazlası gibi oldukça önemli şirketler yer aldı. 

Oyun pazarında ve blok zincir teknolojisindeki çığır açan gelişmeler, artan NFT kullanımı ve metaverse dünyasının sunduğu sayısız yeni deneyim ile birleştiğinde, The Unfettered’ın oyun dünyasına yeni bir ivme kazandırması bekleniyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) FED Korkusuyla Yatay Hareket Ediyor

kripto blockchain

CyberConnect (CYBER) Coinlist Ön Satışı Ne Zaman?