içinde

Galatasaray X GAMI World Anlaşması

Galatasaray, GAMI World

Galatasaray Spor Kulübü, GAMI World ile yaptığı anlaşmanın ardından takipçilerini güncel tutmaya devam ediyor.

16 Mart 2022 tarihinde Galatarasay Spor Kulübü, GAMI World ile Galatasaray Kadın Basketbol takımı için 3 yıllık bir anlaşma imzalamıştı. Anlaşma ile GAMI World, takımın sponsoru olacak.

Galatasaray X GAMI World Anlaşması üzerine GAMI World CEO’su Gökhan Altın, şunları söyledi:

“Ülkemizin marka değeri en yüksek kulüplerinden biriyle bu anlaşmayı gerçekleştirmiş olmaktan son derece mutluyuz. Spor dünyasında vizyoner yaklaşımı ile kısa süre önce önemli NFT projeleri yapan Galatasaray Kulübü ile yeni dönemde Metaverse, Play-to-Earn ve Web3 projelerinde birlikte önemli başarılar elde edeceğimize içtenlikle inanıyorum. Bu özel anlaşmayı, kulübün Kadın Basketbol takımı sponsorluğu ile de taçlandırmaktan ayrıca memnuniyet duyuyoruz. Ülkemizin yükselen yıldızları olan sporcu kadınlarımız, önümüzdeki yıllarda da bizleri gururlandırmayı sürdürecek. Bu ekosisteme katkı sağlayan bir şirket olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz. Bu önemli iş birliği sürecine katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.”

GAMI World aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübüne Metaverse, Play-to-Earn ve web3 alanlarında da yardımcı oluyor. Ve anlaşma GAMI World’ün kulüp ile bu alanlar içinde de aktif olacağını içeriyor. GAMI World 29 Mart’ta yaptığı paylaşımda, Galatasaray Spor Kulubü için “Sporu kripto launchpad ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” diye belirtti.

GAMI World, oyun dünyasını blockchain teknolojisi ile birleştiren bir launchpad ve inkübatör platformudur. Oyun ve blockchain endüstrilerinin önde gelen isimleri platforma kurucu, danışman ve ortak olarak katılıyor. İnkübatör, blockchain teknolojisinin sunduğu fırsatlardan yararlanarak oyun projelerini launchpad için hazırlar.

Launchpad’in amacı, projeleri hedef kitlelere başarılı bir şekilde sunarak ve proje finansmanına erişerek topluluklarla bağlantı kurmaktır. Platformun temel amacı, blockchain teknolojisinin sunduğu yenilikçi çözümleri onlara sunarak oyun ekosistemindeki paydaşların gelişimine katkıda bulunmaktır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

MetaMask, Apple Pay Entegrasyonunu Tanıttı

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 30 Mart 2022