in

Galatasaray ShirtumApp ile NFT Çıkarıyor: Shirtumapp Nedir?

Galatasaray futbol kulübünün resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre Galatasaray, Türkiye’nin ilk spor kulübü NFT koleksiyonunu çıkarıyor.

Ali Samiyen NFT koleksiyonuna dahil olarak farklı 3 kategoride, 3 farklı tarihte halka arzlar yapılacak. Ali Samiyen NFT koleksiyonunun arz tarihleri ise şu şekilde olacak.

Legendary: 1 Ekim 2021

Mythical: 8 Ekim 2021

Iconic: 15 Ekim 2021

Galatasaray

ShirtumApp Nedir?

Shirtum, hayranların, favori oyuncularının sınırlı sayıda ürün ve tokenleriyle dolu ikonlarının dijital müzesini görüntüleyebilecekleri ilk platformdur. Basitçe söylemek gerekirse, Shirtum oyuncuların ikonik öğelerini sergileyebilen, ifade edebilen ve satabilen orijinal içerik yaratıcılarının olduğu bir platformdur diyebiliriz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Corinthians

Corinthians Fan Token Bugün Satışa Çıkıyor: $SCCP Token Nasıl Satın Alınır?

Temel Analiz

Bitcoin, Cardano, Solana ve Binance Coin Fiyat Analizi | 2 Eylül 2021