içinde ,

GALA Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Gala (GALA), oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefliyor. Gala Games’in misyonu, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz blockchain oyunları” yapmaktır.

Proje, oyuncuların oyun içi varlıklara yüzlerce dolar harcayabilecekleri ve oyunu oynamak için harcanan ve bir düğmeye tıklayarak onlardan alınabilecek sayısız saatler harcayabilecekleri gerçeğini değiştirmek istiyor. Blockchain teknolojisinin yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü vererek yaratıcı düşünceyi oyunlara yeniden sokmayı planlıyor.

Gala Games tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blok zinciri olan bir dizi farklı blok zinciri oyunu sunuyor. Town Star, sadece şu anda oynanabilen bir oyundur. Bir tarayıcıda oynanabilen bir kasaba simülasyonudur. Oyuncular, SimCity oyununa benzer bir kasabayı yönetir, ancak Town Star’da aslında kasabanın sahibidirler.

GALA

VOX, Gala Games’in koleksiyonluk NFT avatarları setidir. Her VOX benzersizdir ve bazı VOX’lar diğerlerinden daha nadirdir. İlk drop’ta, 8.888 VOX, ortalama 0.0888 ETH’e  dağıtıldı. Town Stars’tan ilham almasına rağmen, VOX’un sadece bir NFT avatarı olmanın yanı sıra başka faydaları da var. Sahipler GALA’yı kilitleyebilir ve gelecekte VOX avatarlarıyla oynayarak VOXcoin kazanabilir. VOX sahipleri ayrıca kendi FBX dosyalarını alırlar. Bu da onların avatarlarını canlandırmalarına ve hatta gelecekte onları 3D yazdırmalarına olanak tanır.

Gala Games ekosistemi içerisinde bu şekilde durmadan devam eden bir süreç vardır. Ve bu hem yatırımcıların hem de kullanıcıların ilerleyen gelişmelere sahip olmasını sağlar. Yeni kullanıcı ve yatırımcıları da çeker.

GAMEDIA tarafından geliştirilen ve Web3 endüstri lideri Gala Games tarafından yayınlanan blockchain oyunu Spider Tanks, 31 Ekim’deki tam lansman için hazırlık yapmadan önce şu anda son oyun testlerini yürütüyor. Son oyun testinin başarılı bir şekilde tamamlandığı duyurulmuş.

Spider Tanks’in piyasaya sürülmesi, yalnızca uzun bir geliştirme aşamasındaki proje listesinden ilk AAA kalitesinde sürümü olarak Gala Games için değil, aynı zamanda oyunun e-spor cazibesi ve ödül fırsatları nedeniyle daha geniş oyun topluluğu için de önemlidir.

Gala Games gelişim aşamasından büyük bir ekosisteme sahip olduğu için olası bir P2E koşusunda ön plana çıkabilir. Ancak bu, oyun çıktısına bağlıdır. Şu anda mevcut olan oyunlar açısından Gala ekosistemi yolculuğunun başında:

  • Geliştirme aşamasında olan 10 oyun: Fortitude (kule savunması), Grit (battle royale), Battlestar Galactica (4x), Eternal Paradox (RPG), Superior (3. şahıs nişancı), The Walking Dead: Empires (MMORPG), Legends Reborn (kart ) /strateji), Mirandus (fantezi RPG), Legacy (iş simülasyonu), Echoes of Empire (4x).
  • Test aşamasında 1 oyun: Town Crush (Maç-Üç).
  • 1 oyun bekleyen node oyu (bu, Gala ekosistemindeki katılımcıların gelişimi için bir oy alacağı anlamına gelir) – Last Expedition (FPS).
  • Beta sürümünde 2 oyun: Town Star (simülasyon) ve Spider Tanks (PvP Brawler)

Ancak Spider Tanks gibi beta ve test aşamasında olan oyunların lansmanları ile birlikte piyasaya sürülmesi büyük bir potansiyel taşımaktadır. Play-to-Earn projelerinin en önemli noktaları projenin sürdürülebilir olmasıdır. Gala Games’te projenin gelişen ve gelişmekte olan aşamalarına bakıldığında ekibin yol alması gereken çok kısım olduğu görülüyor. Oyun sektörünün dünyada hızlı bir şekilde artmaya devam etmesi ise Gala Games token’ı GALA için büyük bir boğa potansiyelini beraberinde getiriyor. Bu Gala Games’in boğa koşusunu oyun sektörü ile birlikte yapabileceğini ön gösteriyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

SNX

Synthetix Network (SNX) Zayıf ve Güçlü Yanları

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Projeleri – XRP, ENS ve MKR