GAİNS Private Platform’dan Black Friday Fırsatı

Bu yazımızda GAINS Private Platform projesinin detaylarına değinirken kullanıcılar için sunduğu avantajlardan bahsedeceğiz. 

GAINS Özel Yatırım Platformu, yatırımcılara erken aşama tokenler için düzenli ve garantili bir token satış sürecinin yeni bir deneyimini sunar. Platform, yatırımcılar için daha güvenli bir deneyim sunarak, piyasaya çıkmadan önce incelenmiş token satışlarına daha düşük bir fiyatla erken erişim elde etmelerini sağlar.

Proje, özel Black Friday indirimi ile kullanıcılara avantajlar sunuyor. Kullanıcılar GAINS Özel kademelerini %20 indirimli bir şekilde sahip olabilirler. Bu avantajlardan yararlanmak için $GAINS’lerinizi Uniswap veya PancakeSwap üzerinden satın alabilir ve indiriminizi etkinleştirmek için Black Friday öncesi GAINS Private’a yatırabilirsiniz.

*Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilirsiniz. 

GAINS, sermaye artırımı için yeni yollar sunarak bu iki sorunu da çözmektedir. GAINS, Telegram, Twitter, Discord, Instagram ve Reddit’te 60.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahiptir. Bu, projelerin yükselmesine yardımcı olur.

GAINS, 1. kademe pazarlama ortakları ve en iyi influencer’lardan oluşan bir ağ tarafından desteklenmektedir. Kripto projeleri sağlam bir inceleme sürecinden geçer ve yatırımcıların çıkarlarını korumak için özenle seçilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Avalanche’da NFT’leri Nasıl Alıp Satabilirim?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi